Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
2. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
1. FC Slovácko B | 21.08.2021Sobota 11:15 | |
3. | FK Kunovice |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 28.08.2021Sobota 15:15 | |
4. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Bojkovice | 04.09.2021Sobota 11:15 | |
5. | SK Baťov |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 11.09.2021Sobota 11:15 | |
6. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
FC Zlín B | 18.09.2021Sobota 11:15 | |
7. | SFK Holešov |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 25.09.2021Sobota 11:15 | |
8. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Jiskra Staré Město | 02.10.2021Sobota 11:15 | |
9. | Rožnov p. Radhoštěm |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 09.10.2021Sobota 11:15 | |
10. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
FC TVD Slavičín | 16.10.2021Sobota 11:15 | |
11. | Brumov - Val. Klobouky |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 23.10.2021Sobota 11:15 | |
1. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Kroměříž B | 30.10.2021Sobota 11:15 | |
13. | 1. FC Slovácko B |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 10.04.2022Neděle 11:15 | |
14. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
FK Kunovice | 16.04.2022Sobota 15:45 | |
15. | Bojkovice |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 24.04.2022Neděle 13:30 | |
16. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
SK Baťov | 30.04.2022Sobota 11:15 | |
17. | FC Zlín B |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 07.05.2022Sobota 11:15 | |
18. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
SFK Holešov | 14.05.2022Sobota 11:15 | |
19. | Jiskra Staré Město |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 22.05.2022Neděle 11:15 | |
20. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Rožnov p. Radhoštěm | 28.05.2022Sobota 11:15 | |
12. | Kroměříž B |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 02.06.2022Čtvrtek 17:45 | |
21. | FC TVD Slavičín |
|
ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 04.06.2022Sobota 11:15 | |
22. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Brumov - Val. Klobouky | 11.06.2022Sobota 11:15 |
ČSK Uh. Brod - ml. žáci
Bystřice pod Hostýnem |
5:0 Podrobnosti |
1. | FC TVD Slavičín | 11 | 72:18 | 30 |
2. | Jiskra Staré Město | 11 | 76:31 | 27 |
3. | FC Zlín B | 11 | 54:23 | 22 |
4. | FC Vsetín | 11 | 67:43 | 19 |
5. | SK Baťov | 11 | 44:41 | 19 |
6. | Mařatice | 11 | 21:30 | 19 |
7. | ČSK Uh. Brod - ml. žáci | 11 | 42:38 | 18 |
8. | Brumov - Štítná n/V | 11 | 46:41 | 16 |
9. | Kroměříž B | 11 | 45:65 | 12 |
10. | Rožnov p. Radhoštěm | 11 | 31:71 | 7 |
11. | Bojkovice | 10 | 23:61 | 3 |
12. | Bystřice pod Hostýnem | 10 | 11:70 | 0 |
Počet návštěv: 347497
Posledních 30 dnů: 4449 | Posledních 7 dnů: 1040 | Poslední den: 85
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz