ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs TJ Valašské Meziříčí

Datum a čas konání: 22.9.2018 15:30
Místo: Orelský stadion

Gambrinus Cup 2015

Výsledky:

Skupina A
7.2.2015 Velká nad Veličkou - Dolní Němčí 3:4 (1:2) 
branky: Horák 2, Koželuha - Tinka P. 2, Stojaspal T., Kadlček R.

8.2.2015 Buchlovice - Havřice 5:3 (1:1)
branky: Tomešek 2, Mikula, Roštica - Rachůnek T. 3

21.2.2015 ČSK dorost - Havřice 2:7
branky: Dvořák, Josefík - Rachůnek 5, Kadlčík, Moštěk

22.2.2015 Dolní Němčí - Buchlovice 3:1 (2:1)
branky: Světínský, L. Kadlček, Cmol - Mikula

28.2.2015 Buchlovice - Uh. Brod dor. 7:5
branky: Belant 4, Mikula 2, vlastní - Michalec 3, Lekeš 2

1.3.2015 Havřice - Velká n/V. 2:5 (1:5)
branky: Franc, M. Rachůnek

7.3.2015 Uh. Brod dorost - Dolní Němčí 0:7 (0:2)
branky: Daněk 3, Podlas 2, David Jurásek, Stojaspal

7.3.2015 Velká n/V. - Buchlovice 4:2 (1:1)
branky: Koželuha, Hrbáč, Rurníšek. Patrik Bančák - Tomešek, Mikula

15.3.2015 Uh. Brod dorost - Velká n/V. 1:3 (0:1)
branky: Josefík - Hrbáč 2, Koželuha

15.3.2015 Domlí Němčí - Havřice 4:1 (1:0)
brankyP. Tinka 2, T. Kadlček, Stojaspal - Josefík

Skupina B
15.2.2015 Polešovice - Dolní Němčí B 5:3
branky: Svoboda 2, Vaculík, Andrýsek, Korvas - Škařupa 2, Podlas

15.2.2015 Strání B - Biskupice 1:0
branka: Adámek

22.2.2015 Nezdenice - Biskupice 2:0
branky: Kopták 2 (1 z pen.)

22.2.2015 D. Němčí B - Strání B 1:3 (1:1)
branky: T. Stojapal - R. Popelka 2, Mahdal

28.2.2015 Biskupice - D. Němčí B 2:9
branky: Škařupa 4, T. Kadlček 2, Mi. Stojaspal, Světínský, R. Kadlček

1.3.2015 Polešovice - Nezdenice 2:1 (1:0)
branky: Korvas, Černoch - Šašinka

8.3.2015 Nezdenice - Strání B 4:3 (0:0)
branky: Matinec 2, Jančařík, Struhař - Radim Popelka, Pavluš, Tinka

8.3.2015 Polešovice - Biskupice 2:3 (2:2)
branky: Březina 2 - Michálek, Krajča, Tomáš Gajdůšek

14.3.2015 Nezdenice - Dolní Němčí B 3:3 (1:0)
branky: Voda 2, Martinec - Ježek, Podlas, vlastní

15.3.2015 Polešovice - Strání B 4:0 (0:0)
branky: Březina, Hasoň, Martinák, Černoch

Konečné pořadí:

Skupina A
Tým Bilance Skóre Body
1. Dolní Němčí 4 - 0 - 0 18:5 15
2. Velká nad Veličkou 3 - 0 - 1 15:9 9
3. Buchlovice 2 - 0 - 2 15:15 6
4. Havřice 1 - 0 - 3 13:16 3
5. ČSK dorost 0 - 0 - 4 8:24 0
Skupina B
Tým Bilance Skóre Body
1. Polešovice             3 - 0 - 1 13:7 9
2. Nezdenice 2 - 1 - 1 10:8 7
3. Strání B 2 - 0 - 2 7:9 6
4. Dolní Němčí B 1 - 1 - 2 16:13 4
5. Biskupice 1 - 0 - 3 5:14 3

 

Tabulka

1. SK Líšeň 7 14:6 16
2. ČSK Uherský Brod 7 15:9 16
3. SK Slavia Kroměříž 7 13:6 15
4. FC Velké Meziříčí 7 17:10 13
5. MFK Frýdek - Místek 7 15:9 13
6. FC Viktoria Otrokovice 7 13:10 10
7. FC Dolní Benešov 7 14:13 10
8. FK Hodonín 7 7:7 10
9. FC Odra Petřkovice 7 7:9 10
10. FC Hlučín 7 11:11 9
11. SK Uničov 7 9:11 9
12. MFK Vyškov 7 12:10 8
13. SK Jiskra Rýmařov 7 11:15 8
14. SFK Vrchovina 7 10:14 5
15. SK Spartak Hulín 7 10:21 2
16. TJ Valašské Meziříčí 7 7:24 2

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
SK Uničov
3:2
Podrobnosti

Počet návštěv: 133756
Posledních 30 dnů: 3400 | Posledních 7 dnů: 752 | Poslední den: 59

© 2018 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne