ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs 1. SC Znojmo FK

Datum a čas konání: 3.10.2020 15:00
Místo: Orelský stadion

Gambrinus Cup 2020

Skupina A

Březová - Havřice 3:2 (2:0)
Branky: Mahdal, Janků, Vojtěch Čaňo - Doležálek, Tomáš Rachunek.

Buchlovice - Velká nad Veličkou 2:0 (0:0)
Branky
: Mikula, Doseděl.

Louky - Slavkov 3:2 (2:1)
Branky
: Kadlčík, Janota, Dlouhý - Tomáš Ševčík, Bukvic.

Louky - Buchlovice 2:0 (1:0)
Branky: Kovařík z penalty, Horák.

Velká nad Veličkou - Březová 2:4 (0:2)
Branky: Myška, Spazier - Janků 2, Pomajbík, Vojtek.

Slavkov - Havřice 1:2 (0:1)
Branky: Kolembus z penalty - Tomáš Rachunek 2.

Buchlovice - Slavkov 3:1 (0:1)
Branky: Procházka, Kunc, Křiva - Halík.

Havřice - Velká nad Veličkou 2:6 (2:4)
Branky: M. Rachunek, T. Rachunek - Horák 3, Gasnárek 2, Spazier.

Březová - Louky 3:3 (1:2) na PK 3:4
Branky: Pomajbík 2, Šmíd - Dlouhý 2, Kovařík

Buchlovice - Březová 7:0 (2:0)
Branky: Mikula 3 (jedna z penalty), Tomešek 3 (jedna z penalty), Křiva.

Louky - Havřice 2:1 (1:1)
Branky: Dlouhý, Janča - T. Rachunek.

Slavkov - Velká nad Veličkou 2:1 (0:0)
Branky: Habarta, Maštalíř - Horák

Březová - Slavkov 1:3 (0:0)
Branky: Stanislav Popelka - Maštalíř 2, Halík.

Velká nad Veličkou - Louky 2:3 (1:1)
Branky: Spazier, Valášek - Caudr, Štach, Kovařík


Tabulka

1. Louky                                    5        4    1     0      13:8        14
2. Buchlovice                            4        3    0     1      12:3          9
3. Březová                                5        2    1     2      11:17        7
4. Slavkov                                 5        2    0     3      9:10         6
5. Velká nad Veličkou               5       1     0    4       11:13       3   
6. Havřice                                 4        1    0     3       7:12        3

Zbývá odehrát zápas Buchlovice - Havřice (středa 11. března 2020 - 18:00 hodin)


Skupina B

Nezdenice - Lhota u Malenovic 2:5 (1:3)
Branky: Kolínek, Salvet - Červenka 3, Martin Bartoň, Vichorec

Nezdenice - Prakšice 2:4 (0:0)
Branky: Pavlis, Jahoda vlastní - Vráblík, Hlavín, Vráždil, Šůstek.

Lhota u Malenovic - Popovice 5:1 (4:0)
Branky: David Bartoň 4, Marek Bartoň - Vagdal

Popovice - Nezdenice 6:5 (4:0)
Branky
: Fantura 2, Prajza, Tvrdoň, Hanák, Vagdal - Šašinka 2, Pavlis 2, Kociňák

Prakšice - Popovice 3:2 (0:2)
Branky: Hlavín, Řezníček, Buráň - Hanák 2

Lhota u Malenovic - Prakšice 1:0 (0:0)
Branka: David Červenka.


Tabulka
1. Lhota u Malenovic                      3         3     0    0     11:3     9
2. Prakšice                                      3         2     0    1       7:5     6
3. Popovice                                     3         1     0    2       9:13   3
4. Nezdenice                                   3         0     0    3       9:15   0

Skupina C

Strání B - Přečkovice 1:0 (1:0)
Branka
: Mimochodek

Biskupice - Strání B 2:6 (1:0)
Branky: Daňo, Talaš - Zderčík 3, Mimochodek 2, Houšť.

Přečkovice - Dolní Němčí B 5:4 (1:1)
Branky: Kaniok 2, Procházka, Talský vlastní, Chladil vlastní - Pěrka 2, Daněk, Krchňáček

Dolní Němčí B - Strání B 1:3 (0:1)
Branky: Světínský - Mimochodek, Jan Popelka, Motola

Přečkovice - Biskupice 3:5 (1:3)
Branky: Slánský 2, Procházka - Gajdůšek 2, Talaš, Šmejkal, Tomala

Dolní Němčí B - Biskupice 2:5 (1:2)
Branky: Talský, Krchňáček - Gajdůšek 4, Tomala


Tabulka
1. Strání B                                      3         3     0    0     10:3       9
2. Biskupice                                    3         2     0    1     12:11    6
3. Přečkovice                                  3         1     0    2        8:10    3
4. Dolní Němčí B                            3         0     0    3        7:13    0

 

O 7. místo: Nezdenice - Dolní Němčí B 3:0 kontumačně
nehráno pro malý počet hostujících hráčů.

O 5. místo: Popovice - Přečkovice 4:2 (2:0)
Branky: Sanchez, Mazáč, Mikulčík, Tvrdoň - Hamouz, Semela.

O 3. místo: Prakšice - Biskupice 2:1 (2:0)
Branky: Vráždil, vlastní - Gajdošík z penalty.

Finále: Lhota u Malenovic - Strání B 5:1 (2:0)
Branky: David Bartoň 2, David Červenka, Marek Bartoň, Mikešík - Tóth.

Konečné pořadí

1. Lhota u Malenovic
2. Strání B
3. Prakšice
4. Biskupice
5. Popovice
6. Přečkovice
7. Nezdenice
8. Dolní Němčí B

Tabulka

1. SK Uničov 9 38:15 18
2. MFK Vyškov 8 17:9 17
3. 1. FC Slovácko B 9 13:5 17
4. FC Odra Petřkovice 9 11:13 16
5. FC Hlučín 9 11:8 15
6. FC Baník Ostrava B 9 14:12 15
7. FC Viktoria Otrokovice 9 17:18 15
8. FC Slovan Rosice 8 12:8 14
9. SK Slavia Kroměříž 9 11:11 14
10. FC Velké Meziříčí 9 16:10 13
11. MFK Frýdek - Místek 8 19:16 13
12. SK Sigma Olomouc B 8 13:13 10
13. 1. SC Znojmo FK 9 13:18 10
14. ČSK Uherský Brod 9 11:15 9
15. SFK Vrchovina 9 13:18 9
16. FC Fastav Zlín B 9 13:18 7
17. FC Dolní Benešov 9 8:20 4
18. FC Vysočina Jihlava B 9 5:28 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Uničov
ČSK Uherský Brod
6:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH
Auto UH
Auto UH

Počet návštěv: 203970
Posledních 30 dnů: 3992 | Posledních 7 dnů: 948 | Poslední den: 220

© 2020 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne