ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

Gambrinus Cup 2022

Skupina - A

Dolní Němčí - Mladcová 0:2 (0:1)
Branky:
 Korvas, Višenka.

Újezdec - Hluk 1:6 (0:3)
Branky:
 Pilka z penalty - Martiš 2 (jedna z penalty), Sopůšek, Miroš, Bania, Zelinka.

Louky - Nivnice 1:2 (0:0)
Branky: 
Dlouhý - Velecký 2.

Slavkov - Louky odloženo

Hluk - Dolní Němčí 6:0 (3:0),
Branky: Zlínský 2, Kukla, Martiš, Horák, Zelinka

Nivnice - Újezdec 6:1 (4:0)
Branky: Straňák 2, Soukeník, Dubský, Machalík, Josefík - Kostiha

Újezdec - Slavkov 3:5 (2:3)
Branky: Pilka 2, Kobzinek - Martiš 2, Jankůj, Husták, Machala

Mladcová - Hluk 1:4 (0:3)
Branky: Kočica - Martiš, Matějka, Kročil, Zelinka

Dolní Němčí - Nivnice 1:2 (0:2)
Branky: vlastní – Pavluš, Velecký

TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice 1:1 (1:0)
Branky: 45. Zelinka z penalty – 75. Machalík

Mladcová - Slavkov 2:1 (1:0)
Branky:
 Haloda, Kočica - Bahulík z penalty

Dolní Němčí - Louky 3:1 (1:0)
Branky:
 R. Stojaspal 2, Bobčík - Dlouhý

Slavkov - Louky 2:2 (1:1)
Branky
: Janků, Halík - Dlouhý 2

Slavkov - Hluk 1:2 (1:0)
Branky
: Michal Machala - Polách 2

Újezdec - Dolní Němčí 7:2 (1:1)
Branky
: Vacula 2, Šmíd, Gazdík, Kobzinek, Pilka, Jan Pochylý - Tomáš Stojaspal 2

Louky - Mladcová 1:5 (0:1)
Branky
: Dlouhý - Kočica, Haloda, Blažek, Klein, Čihánek

Louky - Újezdec 1:8 (0:3)
Branky: vlastní - Kobzinek 3, Vacula 2, Pilka 2, Kostiha

Dolní Němčí - Slavkov 1:2 (1:1)
Branky: Tnka - Jankůj, Janků.

Nivnice - Mladcová 6:1 (2:1)
Branky: Kostelník, Radim Straňák z penalty, Ondřej Kolaja, Soukeník, Vojtěch Straňák, vlastní - Chludil

Újezdec - Mladcová 1:1 (0:0)
Branky: Šmíd - Fabík. 

Hluk - Louky 4:1 (2:1)
Branky: Sopůšek 2, Horák, Kročil - Dlouhý z penalty.

Nivnice - Slavkov 3:1 (1:0),
Branky: 
5. P. Hladiš, 50. R.Straňák, 57. Kolaja - 90. Michalec (PK)

Tabulka - skupina A

1. Hluk                 6    5 1 0    23:5      16 b.
2. Nivnice            6    5 1 0    20:6      16 b.
3. Mladcová         6    3 1 2    12:13   10 b.
4. Újezdec            6    2 1 3    21:21     7 b.
5. Slavkov            6    2 1 3    12:13      7 b.
6. Dolní Němčí     6    1 0 5    7:20        3 b.
7. Louky               6    0 1 5    7:24        1 b.

Skupina - B

Přečkovice - Popovice 6:6 (3:4)
Branky: 
Zoubek 2, Hamouz 2, Valíček, Ondřej Červenka - Mikulčík 2, Hanák, Záchvěj, Samek, Kryštof.

Lhota u Malenovic - Strání B 2:4 (0:0)
Branky:
 David Červenka 2 - Želibabka 3, Stanislav Popelka.

Březová - Strání B 1:6 (1:2),  
Branky:
Jurásek - Michael Tóth 2, Pavluš, Motola, Gabriš, Benešík

Lhota u Malenovic - Havřice 4:2 (3:1)
Branky: Majer, Navrátil, Střelec, Vojtěch Bartoň - Moštěk, Tomáš Rachůnek

Strání B - Popovice 6:0 (2:0)
Pavluš 3, Želibabka 3. 

Havřice - Březová 1:1 (0:0)
Moštěk - Pomajbík.

Lhota u Malenovic - Přečkovice 11:1 (5:0)
Lukáš Červenka 5, Nevařil 2, Lukáš Mikeštík 2, Vojtěch Bartoň, Králík - Hamouz

Přečkovice - Havřice 1:8 (0:3)
Branky:
 Bednařík - M. Moštěk 5, Maršálek 2, T. Rachůnek

Březová - Lhota u Malenovice 0:3 (0:2)
Branky:
 David Červenka 2, Majer

Havřice - Popovice 3:0 (0:0)
Branky:
 Tomáš Rachunek 3

Havřice - Strání B 0:0

Popovice - Lhota u Malenovic 4:7 (2:3)
Branky: Bednařík, Masaryk, Hlaváč, Chovanec - David Červenka 3, Schejbal 2, Marek Bartoň, Fuksa

Březová - Přečkovice 2:0 (1:0)
Branky: Trunek, Janků

Přečkovice - Strání B 2:0 (0:0)
Branky: Bezruč, Suchý

Březová - Popovice 3:0 kontumačně

Tabulka - skupina B

1. Lhota              5    4 0 1    27:11      12 b.
2. Strání B          5    3 1 1    16:5       10 b.
3. Havřice           5    2 2 1    14:6         8 b.
4. Březová          5    2 1 2    7:10         7 b.
5. Přečkovice      5    1 1 3    10:27       4 b.
6. Popovice         5    0 1 4    10:25       1 b.

Tabulka

1. SK Sigma Olomouc B 32 86:24 80
2. SK Slavia Kroměříž 32 71:34 70
3. FC Hlučín 32 75:31 63
4. FC Baník Ostrava B 32 71:41 63
5. FC Slovan Rosice 32 48:36 57
6. 1. FC Slovácko B 32 67:49 50
7. SK Uničov 32 56:52 49
8. FK Frýdek - Místek 32 53:57 48
9. FC Velké Meziříčí 32 52:52 45
10. 1. SC Znojmo FK 32 62:74 38
11. FK Blansko 32 51:66 38
12. ČSK Uherský Brod 32 40:49 35
13. FC Vratimov 32 42:74 33
14. FC Viktoria Otrokovice 32 44:70 30
15. FC Fastav Zlín B 32 38:55 29
16. SFK Vrchovina 32 28:62 28
17. FC Vysočina Jihlava B 32 29:87 13
18. FC Dolní Benešov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Slovan Rosice
ČSK Uherský Brod
2:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH marketingfutbol.club
Auto UH

Počet návštěv: 263459
Posledních 30 dnů: 3916 | Posledních 7 dnů: 1210 | Poslední den: 90

© 2022 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne