ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

Gambrinus Cup 2016

Výsledky:

Skupina A
13.2.2016 Dolní Němčí - Buchlovice  0:0

14.2.2016 Prakšice - Havřice 1:3
branky: Dynka - Franc 2, Rachůnek T.

13.2.2016 ČSK Uherský Brod "B" - Dolní Němčí 1:4
branky: Kobsinek - T. Tinka 2, Světinský 2

14.2.2016 Buchlovice - Havřice 3:1
branky: Mikula 2 (1 z pen.), Tomešek - Rachůnek T.

28.2.2016 ČSK Uherský Brod "B" - Prakšice 4:0
branky: Sedláček, Hulín, Michalec, Josefík

28.2.2016 Dolní Němčí - Havřice 8:3
branky: Ježek 3, Šmehlík 2, Světinský 2, Kadlček L. -Franc 2, Rachůnek T.

5.3.2016 Buchlovice - Prakšice 11:2
branky: Mikula 3, Tomešek 2, Belant 2, Křiva 2, Huráb, Jurča - Mikel 2

6.3.2016 Uherský Brod B - Havřice 2:6
Branky:  Sedláček, Jančář - T. Rachůnek 2, Janíček, Řezníček, Bania, M. Rachůnek

13.3.2016 Buchlovice - Uherský Brod B 9:1 
Branky: Mikula 3, Jurča, Křiva, Chaloupka z penalty, Belant, Náplava, Ehrlich - Sedláček.

13.3.2016 Dolní Němčí - Prakšice 5:1
Branky: Stojaspal 2, Krchňáček 2, Bída - Minařík. 

Skupina B

14.2.2016 Biskupice - Popovice 4:4
branky:  - Rychtrmoc, Musil, Hruboš, Mikulec

14.2.2016 Polešovice - Dolní Němčí "B" 2:2
branky: Korvas, Běhávka - Ježek, Krchňáček

14.2.2016 Dolní Němčí "B" Březová - 2:6 (0:3)
branky: Lukáš Daněk 2 - Pomajbík 3, Smítal 2, Hanák

14.2.2016 Biskupice - Polešovice 1:1
branky: Maršálek - Černoch

28.2.2016 Březová - Biskupice 6:2
branky: Janků 3, Smýkal, Uher, Pomajbík - Tomala, Talas R.

28.2.2016 Popovice - Polešovice 6:8
branky: Omelka 3, Tetera 2, Mikulec - Černoch 3, Koutný 2, Mangl, Svoboda, Vaculík

12.3.2016 Dolní Němčí B - Biskupice 1:3
Branky: Daněk - Gajdůšek 2, Dúbrava

13.3.2016 Březová - Popovice 8:4
Branky: Pomajbík 5, Janků 2, Čaňo - Omelka 2, Mikel, vlastní

20.3.2016 Březová - Polešovice 9:2 (2:0)
Branky: Janků 3, Pomajbík 3, Vojtek z penalty, V. Čaňo, O. Čaňo - Janík 2

20.3.2016 Dolní Němčí B - Popovice 5:1 (3:0)
Branky: M. Stojaspal 2, Krchňáček 2, Škařupa - Kolečkář
 

Průběžné pořadí:

Skupina A
Tým Bilance Skóre Body
1. Buchlovice 3 - 1 - 0 23:4 10
2. Dolní Němčí 3 - 1 - 0 17:5 10
3. Havřice  2 - 0 - 2 13:14 6
4. ČSK dorost 1 - 0 - 3 8:19 3
5. Prakšice 0 - 0 - 4 4:23 0
Skupina B
Tým Bilance Skóre Body
1. Březová 4 - 0 - 0 29:10 12
2. Biskupice 1 - 2 - 1 10:12 5
3. Polešovice 1 - 2 - 1 13:18 5
4. Dolní Němčí B 1 - 1 - 2 10:12 4
5. Popovice 0 - 1 - 3 15:25 1

 

 

 

Tabulka

1. SK Líšeň 16 43:16 39
2. SK Slavia Kroměříž 16 27:14 30
3. FC Odra Petřkovice 16 30:18 29
4. FC Viktoria Otrokovice 16 38:27 27
5. MFK Vyškov 16 30:21 26
6. SK Uničov 16 30:22 26
7. MFK Frýdek - Místek 16 28:27 25
8. FC Velké Meziříčí 15 33:30 24
9. FC Hlučín 16 30:22 23
10. ČSK Uherský Brod 16 25:27 23
11. FC Dolní Benešov 16 23:27 19
12. FK Hodonín 16 20:24 18
13. SFK Vrchovina 16 24:34 16
14. SK Jiskra Rýmařov 15 20:37 13
15. SK Spartak Hulín 16 22:39 12
16. TJ Valašské Meziříčí 16 11:49 4

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

FC Dolní Benešov
ČSK Uherský Brod
0:1
Podrobnosti

Počet návštěv: 149779
Posledních 30 dnů: 3679 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 163

© 2019 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne