ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs FC Vsetín

Datum a čas konání: 1.2.2020 14:00
Místo: Stadion Na Lapači

Vánoční turnaj žen 2019

Ženy ČSK Uherský Brod skončily na domácím turnaji páté!

Reportáž TV Slovácko (začátek v čase 4:53)

Skvělého úspěchu dosáhly fotbalistky ČSK Uherský Brod na 12. ročníku Vánočního halového turnaje, který se o víkendu uskutečnil v uherskobrodské sportovní hale. V konkurenci deseti týmů skončily Broďanky na 5. místě. Turnaj suverénně ovládly ženy Spartaku Myjava, které neprohrály ani jediný zápas.

„V silné konkurenci slovenských týmů jsme dosáhli historicky nejlepšího umístění. Páté místo je skvělým počinem. Všem hráčkám bych chtěl poděkovat za příkladnou bojovnost,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář žen ČSK Uherský Brod. „Myjava vyhrála naprosto zaslouženě a potvrdila tak roli vysokého favorita. Ve svém kádru měla několik hráček, které se pyšní titulem mistryň světa v malém fotbale, které se uskutečnilo v Brazílii. Pro naše hráčky byla čest poměřit síly s takovým celkem,“ dodal Zpěvák.

Skupina A

NMŠK Bratislava – Spartak Myjava juniorky 0:0

AS Trenčín – Spartak Myjava ženy 0:7
Branky: Hucovičová 2, Bogorová, Kučerová, Panáková, Kršiaková, Smatanová.

Veverky – NMŠK Bratislava 0:7
Branky: Sečková, Absolonová, Erdelyiová, Badžgoňová, Horňáková, Manová, Sopóciová.

Spartak Myjava juniorky – AS Trenčín 1:1
Branky: Bozalková – Nedorostová.

Veverky – Spartak Myjava ženy 0:5
Branky: Panáková 3, Smatanová 2.

NMŠK Bratislava – AS Trenčín 3:0
Branky: Sečková 2, Sopóciová.

Spartak Myjava ženy – Spartak Myjava juniorky 6:0
Branky: Kršiaková, Bogorová, Vredíková, Kučerová, Smatanová, Panáková.

AS Trenčín – Veverky 3:3
Branky: Škultétyová 2, Nedorostová – Nina Nikita King, Osičková, Rathouská.

Spartak Myjava ženy – NMŠK Bratislava 3:2
Branky: Kršiaková 2, Hucovičová – Sečková 2.

Spartak Myjava juniorky – Veverky 4:1
Branky: Retkesová 3, Bozalková – Lipková.

TABULKA – skupina A

1. Spartak Myjava ženy     12 bodů
2. NMŠK Bratislava            7 bodů
3. Spartak Myjava juniorky 5 bodů
4. AS Trenčín                      2 body
5. Veverky                           1 bod

Skupina B

FK Dúbravka - ŠK Svätý Jur 1:0
Branka: Popgieorgievová.

Ajax Bezměrov - GFC Topoľčany 0:4
Branky: Masaryková, Borčinová, Pistová.

ČSK Uherský Brod - FK Dúbravka 1:1
Branky: Chovancová – Pavliková.

ŠK Svätý Jur - Ajax Bezměrov 1:2
Branky: Kováčová - Houšková, Hájková.

ČSK Uherský Brod - GFC Topoľčany 0:1
Branka: Jánošová.

FK Dúbravka - Ajax Bezměrov 2:1
Branky: Pavliková, Popgieorgievová – Houšková.

GFC Topoľčany - ŠK Svätý Jur 2:2
Branky: Masaryková 2 – Beňová 2.

Ajax Bezměrov - ČSK Uherský Brod 1:3
Branky: Pitnerová - Jurčová, Eliášová, Chovancová.

GFC Topoľčany - FK Dúbravka 2:0
Branky: Jánošová, Borčinová.

ŠK Svätý Jur - ČSK Uherský Brod 2:0
Branky: Dvornická, Beňová.

TABULKA – skupina B

1. GFC Topoľčany        10 bodů
2. FK Dúbravka             7 bodů
3. ŠK Svätý Jur             4 body
4. ČSK Uherský Brod    4 body
5. Ajax Bezměrov          3 body

Nedělní výsledky

Ajax Bezměrov – Veverky 0:0

ČSK Uherský Brod – AS Trenčín 2:2
Branky: Dufková, Chovancová – Lišková, Harušťáková.

ŠK Svätý Jur – Spartak Myjava juniorky 1:2
Branky: Beňová - Bozalková, Chlebíková.

Ajax Bezměrov – AS Trenčín 1:3
Branky: Hájková – Harušťáková 2, Kardošová.

ČSK Uherský Brod – Veverky 1:0
Branka: Dufková.

ŠK Svätý Jur – AS Trenčín 1:1
Branky: Mikulíková – Lišková.

Ajax Bezměrov – Spartak Myjava juniorky 1:2
Branky: Dočkalová - Palcheková, Valíková.

ŠK Svätý Jur – Veverky 1:2
Branky: Mikulíková - Rathouská, Kachtíková.

ČSK Uherský Brod – Spartak Myjava juniorky 0:2
Branky: Chlebková, Šulovská.

Ajax Bezměrov – NMŠK Bratislava 2:3
Branky: Houšková, Pitnerová – Sečková, Badžgoňová, Jendrušová.

ŠK Svätý Jur – Spartak Myjava ženy 0:6
Branky: Panáková 2, Vredíková 2, Bogorová, Kučerová.

FK Dúbravka – Veverky 1:1
Branky: Majzúnová – Konečná.

ŠK Svätý Jur – NMŠK Bratislava 1:7
Branky: Beňová – Sečková 3, Absolonová, Sopóciová, Manová, Horňáková.

Ajax Bezměrov – Spartak Myjava ženy 0:11
Branky: Vredíková 3, Bogorová 3, Kučerová 2, Kršiaková 2, Dočkalová.

GFC Topoľčany – Spartak Myjava juniorky 0:2
Branky: Bozalková, Tomčíková.

ČSK Uherský Brod – NMŠK Bratislava 2:2
Branky: Dufková 2 – Badžgoňová, Tomašovičová.

GFC Topoľčany – Veverky 3:0
Branky: Masaryková, Szalayová, Jánošová.

FK Dúbravka – AS Trenčín 1:1
Branky: Cigánková – Nedorostová.

ČSK Uherský Brod – Spartak Myjava ženy 0:5
Branky: Vredíková 3, Kučerová, Panáková.

GFC Topoľčany – AS Trenčín 1:1
Branky: Pistová - Lišková.

FK Dúbravka – Spartak Myjava ženy 0:5
Branky: Smatanová 2, Kučerová 2, Bogorová.

GFC Topoľčany – NMŠK Bratislava 1:0
Branka: Rybáňská.

FK Dúbravka – Spartak Myjava juniorky 1:2
Branky: Cigánková – Glatzová 2.

GFC Topoľčany – Spartak Myjava ženy 0:5
Branky: Vredíková 3, Panáková, Bogorová.

FK Dúbravka – NMŠK Bratislava 1:7
Branky: Majzúnová – Sečková 2, Horňáková, Sopóciová, Tomašovičová, Absolonová, Jendrušová.

Konečné pořadí:

1. Spartak Myjava ženy        27 bodů
2. Spartak Myjava juniorky   20 bodů
3. GFC Topoľčany                17 bodů
4. NMŠK Bratislava              17 bodů
5. ČSK Uherský Brod            9 bodů
5. AS Trenčín                        9 bodů
7. FK Dúbravka                     9 bodů
8. Veverky                             6 bodů
9. ŠK Svätý Jur                     5 bodů
10. Ajax Bezměrov               4 body

Poznámka: o pořadí na 5.-7. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů. Vzhledem k tomu, že Uherský Brod i Trenčín měly naprosto stejné skóre, rozhodl pořadatel turnaje vyhlásit oba týmy na děleném 5. místě.

Nejlepší hráčka turnaje: Andrea Bogorová (Spartak Myjava ženy)

Nejlepší střelkyně turnaje: Slávka Sečková (NMŠK Bratislava)

Nejlepší brankářka turnaje: Veronika Krátká (GFC Topoľčany)

Nejlepší trenér turnaje: Iveta Neveďalová (Spartak Myjava ženy)

Nejlepší rozhodčí turnaje: Karolína Jílková (Uherský Brod)

Miss turnaje: Lenka Kučerová (Uherský Brod)

Nejlepší hráčka z každého týmu:

Spartak Myjava ženy – Andrea Bogorová
Spartak Myjava juniorky – Monika Pirťanová
GFC Topoľčany – Veronika Krátká
NMŠK Bratislava – Mária Horňáková
ČSK Uherský Brod – Juana Jenny Chovancová
AS Trenčín – Jana Kardošová
FK Dúbravka – Viktoria Cigánková
Veverky – Michaela Čožíková
ŠK Svätý Jur – Petra Beňová
Ajax Bezměrov – Viola Houšková

 

Poděkování patří Zlínskému kraji a městu Uherský Brod, který nám na pořádání tohoto turnaje poskytli finanční příspěvek.

Tabulka

1. FK Blansko 17 33:11 36
2. FC Odra Petřkovice 17 31:17 31
3. MFK Frýdek - Místek 17 26:15 31
4. SK Uničov 17 31:24 30
5. SK Sigma Olomouc B 17 35:19 29
6. FC Slovan Rosice 17 16:11 29
7. FC Baník Ostrava B 17 34:19 28
8. SK Slavia Kroměříž 17 30:23 27
9. SFK Vrchovina 17 20:18 25
10. MFK Vyškov 17 25:22 23
11. FC Velké Meziříčí 17 22:34 23
12. FC Viktoria Otrokovice 17 26:35 22
13. 1. SC Znojmo FK 17 17:27 20
14. FC Hlučín 17 11:24 18
15. ČSK Uherský Brod 17 26:29 17
16. 1. FC Slovácko B 17 18:36 15
17. FC Fastav Zlín B 17 20:33 14
18. FC Dolní Benešov 17 17:41 6

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
FC Baník Ostrava B
1:4
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka MLM autoservis FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna

Počet návštěv: 177864
Posledních 30 dnů: 2198 | Posledních 7 dnů: 749 | Poslední den: 110

© 2020 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne