ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs FC Baník Ostrava B

Datum a čas konání: 25.5.2022 17:30

Gazda Cup 2020

Ve dnech 13. a 14. června se uskutečnil šestnáctý ročník tradičního halového fotbalového turnaje Gazda Cup, který měl původně proběhnout v březnu. Memoriál dlouholetého trenéra a funkcionáře Uherského Brodu Miroslava Kreisla se mimořádně odehrál na venkovním hřišti na stadionu Na Lapači. V sobotu 13. června odehráli své turnaje mladší a starší žáci, v neděli 14. června mladší a starší přípravky.

Mladší přípravka vyhrála všech šest zápasů a svůj turnaj naprosto suverénně ovládla. 

1. ČSK Uherský Brod                 6    0    0       25:4        18
2. FC Slovácko "B"                       4    0    2       27:11      12
3. FC Slovácko "A"                       4    0    2       23:11      12 
4. SK SV Bojkovice                      4    0    2       16:8        12
5. FC Veselí nad Moravou           2    0   4         9:14        6
6. FC Strání                                 1    0    5        4:28        3
7. SK Ostrožská Lhota                 0    0    6        5:33        0

Sestava: Havlík - Michalec, Mahdal, Vaculík, Richard Chvíla, Dalibor Chvíla, Lukáš Jurča, Bujáček, Šuranský, Smolčák.  Trenér: Josef Mahdal

Starší přípravka tak jako mladší přípravka porazila všechny soupeře a s náskokem brala první místo. 

1. ČSK Uherský Brod                 6    0    0       28:5        18
2. FC Strání                                  4    0    2       13:12      12
3. SK SV Bojkovice                      3    1    2       12:11      10 
4. FC Slovácko                             3    0    3       17:17       9
5. FC Veselí nad Moravou            2    2    2       9:7           8
6. Sokol Prakšice-Pašovice          1    0    5       4:22         3
7. FC TVD Slavičín                       0    1    5       4:13         1

Sestava: Bujáček - Zámečník, Chlachula, Mácha, Bršlica, Gáňa, Maštalíř, Josefík, Černík, Man, Zpěvák, Šimon Gazdík. Trenér: Jan Gazdík

Mladší žáci si připsali tři výhry a jednu remízu a ve vyrovnaném turnaji brali o skóre "bramborovou" medaili.

1. SK SV Bojkovice                     5    1    0       15:1        16
2. FC Veselí nad Moravou           3    2    1       5:4          11
3. SK Louky                                 3    1    2       12:7        10
4. ČSK Uherský Brod                3    1    2       13:8        10
5. FC Strání                                 2    0    4       7:8            6
6. TJ Šumice                               1    1    4        7:15         4
7. TJ Dolní Němčí                       1    0    5        3:20         3

Sestava: Maršálek - Maleňák, Červenka, Jakub Jurča, Vojtek, Jan Gazdík, Zámečník, Šimon Gazdík, Čermák, Soukeník, Josef Guriča, Gaži, Kubiš. Trenér: Vlastimil Jurča 

Starším žákům stačily tři výhry a tři pořážky stejně jako dopoledne jejich mladším spoluhráčům na čtvrté místo. 

1. FC Veselí nad Moravou         4    2    0       10:3        14
2. SK SV Bojkovice                    3    3    0       11:7        12
3. TJ Nivnice                              3    1    2       12:6        10 
4. ČSK Uherský Brod              3    0    3        9:11         9
5. SK Louky                               2    2    2        9:5           8
6. FC Strání                               2    0    4       10:11        6
7. Sokol Prakšice-Pašovice       0    0    6        0:18         0

Sestava: Daníček (Srnec) - Smrtka, Procházka, Šobáň, Jahoda, Popelka, Vaculík, Bulejko, Adam Guriča, Bruštík, Čermák, Dubský, Marino. Trenér: Václav Vrága

Děkujeme všem hráčům, kteří se tohoto turnaje zúčastnili, trenérům, rodičům a fanouškům za jejich podporu. Budeme se na Vás těšit i v příštím roce.

Poděkování patří také Zlínskému kraji, který nám na pořádání tohoto turnaje poskytl finanční příspěvek. Děkujeme také dalším sponzorům a společnosti Kaufland, v. o. s. - pobočka Uherský Brod za poskytnutí ovoce pro všechny hráče. 

 

.

Tabulka

1. SK Sigma Olomouc B 27 68:20 65
2. SK Slavia Kroměříž 27 55:31 57
3. FC Baník Ostrava B 26 62:35 53
4. FC Hlučín 26 58:21 51
5. FC Slovan Rosice 26 39:30 46
6. 1. FC Slovácko B 27 58:37 45
7. SK Uničov 26 45:38 43
8. FK Frýdek - Místek 27 37:51 35
9. FC Vratimov 26 36:53 33
10. FC Velké Meziříčí 26 36:48 31
11. 1. SC Znojmo FK 26 53:62 30
12. FK Blansko 26 40:52 30
13. ČSK Uherský Brod 27 33:41 29
14. FC Fastav Zlín B 26 33:43 27
15. FC Viktoria Otrokovice 27 32:58 25
16. SFK Vrchovina 26 24:49 23
17. FC Vysočina Jihlava B 26 27:67 13
18. FC Dolní Benešov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
SFK Vrchovina
3:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH marketingfutbol.club
Auto UH

Počet návštěv: 258834
Posledních 30 dnů: 3180 | Posledních 7 dnů: 723 | Poslední den: 93

© 2022 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne