ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

Gambrinus Cup 2018

Český sportovní klub Uherský Brod pořádá již 17. ročník tradičního fotbalového turnaje mužů, který se odehraje na hrací ploše s umělým povrchem na stadionu Na Lapači v Uherském Brodě. Jedná se o nejstarší zimní turnaj ve Zlínském kraji, který se tradičně odehraje ve dvou výkonnostních skupinách.

Účastníkům garantujeme na každý zápas tři delegované rozhodčí, což se nám v minulosti vždy osvědčilo. Hrát se bude systémem každý s každým jednou týdně.

Výsledky:

Skupina A

SO 3.2.2018 VLČNOV - BŘEZOVÁ 1:5
branky: Šobáň F. - Pomajbík 2, Janků, Fruhauf, Ševčík

NE 4.2.2018 NEZDENICE- ZLÍN LOUKY 2:1
branky: Vítek, Gago

NE 11.2.2018 SLAVKOV - VLČNOV 4:1
branky: Janků 3, Husta - Tománek 

NE 18.2.2018 SLAVKOV - ZLÍN LOUKY 3:0
branky: Kvasnička, Pochylý, Janků 

SO 24.2.2018 ZLÍN LOUKY - VLČNOV 3:0
branky: Bača, Janča, Podaný 

SO 24.2.2018 BŘEZOVÁ - NEZDENICE 7:2
branky: Pomajbík 3, Janků, Josef Smýkal, Jaroslav Smýkal, Uher - Martin Dvořák 2

SO 3.3.2018 ZLÍN LOUKY - BŘEZOVÁ 6:0
branky: Podaný 2, Bača, Laniga, Pavelka, Maloch  

NE 4.3.2018 NEZDENICE - SLAVKOV 2:2 (3:2 P) 
branky: Lekeš, M.Kolínek - Husták 2  

SO 10.3.2018 BŘEZOVÁ - SLAVKOV 0:3
kontumačně (Březová se nedostavila)

NE 4.3.2018 NEZDENICE - VLČNOV 4:0 
branky: Gorčík 2, Struhař, Lebánek 

Skupina B

SO 3.2.2018 POPOVICE - STRÁNÍ B 2:4
branky: Fantura T.  2 - Popelka, Moklovič P.,  Ševčík, Zderčík P.

NE 4.2.2018 DOLNÍ NĚMČÍ B - ŽÍTKOVÁ 0:3
branky: Hargaš 2, Krasňan

SO 10.2.2018 POPOVICE - BISKUPICE 4:3
branky: Prajza, Vagdal, Omelka, Šácha - Gajdůšek 2, Krajča

SO 10.2.2018 DOLNÍ NĚMČÍ B - STRÁNÍ B 1:6
branky: Jančák - Tóth 3, Janiga, Pavlůš, Zderčík 

NE 25.2.2018 BISKUPICE - DOLNÍ NĚMČÍ B 4:2
branky: Mikel, Gajdůšek, Krejča 2 - Richtr, Skařupa

NE 25.2.2018 ŽÍTKOVÁ - STRÁNÍ B 3:3 (4:3p)
branky: Mašuta, Bulko, Novanský - Fruhauf 2, Mimochodek

SO 3.3.2018 POPOVICE - DOLNÍ NĚMČÍ B 3:0
branky: Šácha, Fantura, Zelený 

NE 4.3.2018 ŽÍTKOVÁ - BISKUPICE 2:3 
branky: Mašuta, Hodulík - Michálek, Novosad, Dúbrava  

SO 10.3.2018 POPOVICE - ŽÍTKOVÁ 2:2 (3:2 p)
branky: Hlaváček,Fantura- Mašuta,Kramárik  

NE 11.3.2018 STRÁNÍ B - BISKUPICE 6:4 
branky: Tinka 2, Vojtek, Mimochodek, Mahdal, Zderčík - Důbrava, Porubský, Novosad M, Gajdůšek T   

Konečné pořadí:

Skupina A
Tým Bilance Skóre Body
1. Slavkov 3 - 0 - 1 12:4 10
2. Nezdenice 3 - 0 - 1 10:10 8
3. Zlín Louky 2 - 0 - 2 10:5 6
4. Březová 2 - 0 - 2 12:12 6
5. Vlčnov 0 - 0 - 4 2:16 0
Skupina B
Tým Bilance Skóre Body
1. Strání B 3 - 0 - 1 19:9 10
4. Popovice 2 - 1 - 1 11:9 8
2. Žítková 2 - 1 - 1 10:8 6
3. Biskupice 2 - 0 - 2 14:14 6
5. Dolní Němčí B 0 - 0 - 4 3:17 0

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
FK Frýdek - Místek
4:4
Podrobnosti

Tabulka

1. FC Baník Ostrava B 34 63:23 79
2. FC Zlínsko 34 45:44 60
3. FK Třinec 34 69:45 59
4. 1. SC Znojmo FK 34 60:42 59
5. SK Uničov 34 61:44 54
6. MFK Karviná B 34 61:46 53
7. FC Hlučín 34 55:48 49
8. FK Hodonín 34 44:48 48
9. FK Frýdek - Místek 34 52:41 47
10. FC Zlín B 34 44:42 44
11. TJ Start Brno 34 48:56 44
12. FC Slovan Rosice 34 44:40 43
13. 1. FC Slovácko B 34 40:39 41
14. FK Blansko 34 47:57 41
15. ČSK Uherský Brod 34 42:68 33
16. SK Hranice 34 41:76 32
17. TJ Tatran Bohunice 34 30:59 29
18. 1. BFK Frýdlant 34 46:74 28

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka
Slovácké strojírny, a.s.
BORÁK DEVELOPMENT, s.r.o.
Město Uherský Brod Zlínský kraj
MAXMAX.cz, s.r.o.
YouRak, s.r.o.
Rumpold UHB, s.r.o
LINEA NIVNICE, a.s.
MANN+HUMMEL, s.r.o.
Auto UH
Cara Plasma, s.r.o.
Národní sportovní agentura
Čokoládovna Janek
NADACE BRATŘÍ LUŽŮ
COFFEESPOT, s.r.o.
ADRIA GOLD, s.r.o.
VALVE CONTROL, s.r.o.
Dopravní zdravotní služba Josef Ševčík
Kaufland

Počet návštěv: 353919
Posledních 30 dnů: 4322 | Posledních 7 dnů: 1127 | Poslední den: 95

© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne