ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

Vánoční turnaj žen 2018

AC Sparta Praha ovládla poprvé turnaj žen

Největší halový turnaj žen a dívek v Evropě je minulostí. Vítězem 11. ročníku Vánočního turnaje, který se o víkendu uskutečnil v Uherském Brodě, se staly prvoligové juniorky AC Sparta Praha, které ve finálové skupině uhrály celkem 16 bodů. Stejný počet bodů získaly také ženy Spartaku Myjava, které na druhou příčku odsunul horší vzájemný zápas. Bronz bral druhý výběr pražské Sparty.

Výsledkový servis

Skupina A

ČSK Uherský Brod (zelený tým) - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0

GFC Topoľčany - AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) 1:3

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) -  FC ViOn Zlaté Moravce 8:0

ČSK Uherský Brod (zelený tým) - GFC Topoľčany 0:0

GFC Topoľčany - FC ViOn Zlaté Moravce 4:0

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - ČSK Uherský Brod (zelený tým) 6:0

Pořadí skupiny A

1. AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) (17:1) 9 bodů

2. GFC Topoľčany (5:3) 4 body

3. ČSK Uherský Brod (zelený tým) (2:6) 4 body

4. FC ViOn Zlaté Moravce (0:14) 0 bodů

 

Skupina B

ČSK Uherský Brod (modrý tým) - AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) 0:2

FC Riťky - FC Petržalka 1:2

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - FC Petržalka 1:0

ČSK Uherský Brod (modrý tým) - FC Riťky 0:1

FC Riťky - AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) 0:3

FC Petržalka - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 3:0

Pořadí skupiny B

1. AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) (6:0) 9 bodů

2. FC Petržalka (5:2) 6 bodů

3. FC Riťky (2:5) 3 body

4. ČSK Uherský Brod (modrý tým) (0:6) 0 bodů

 

Skupina C

Spartak Myjava - FC Spartak Trnava juniorky 2:0

FC Spartak Trnava juniorky - FC Fastav Zlín 0:4

TJ Lokomotíva Košice - FC Fastav Zlín 2:0

Spartak Myjava - TJ Lokomotíva Košice 1:1

TJ Lokomotíva Košice  - FC Spartak Trnava juniorky 2:0

FC Fastav Zlín - Spartak Myjava 1:1

Pořadí skupiny C

1. TJ Lokomotíva Košice (5:1) 7 bodů

2. Spartak Myjava (4:2) 5 bodů

3. FC Fastav Zlín (5:3) 4 body

4. FC Spartak Trnava juniorky (0:8) 0 bodů

 

Skupina D

Spartak Myjava juniorky - FC Spartak Trnava 1:0

ŠKF VIX Žilina - Draci Brno 2:0

FC Spartak Trnava - Draci Brno 0:3

Spartak Myjava juniorky - ŠKF VIX Žilina 1:0

ŠKF VIX Žilina - FC Spartak Trnava 1:0

Draci Brno - Spartak Myjava juniorky 1:0

Pořadí skupiny D

1. ŠKF VIX Žilina (3:1) 6 bodů

2. Spartak Myjava juniorky (2:1) 6 bodů

3. Draci Brno (4:2) 6 bodů

4. FC Spartak Trnava (0:5) 0 bodů

Poznámka: o pořadí v této skupině smrti rozhodla minitabulka vzájemných zápasů prvních tří týmů, která měla tuto podobu: 1. Žilina (2:1) 3 body, 2. Myjava juniorky (1:1) 3 body, 3. Draci Brno (1:2) 3 body.

 

Finálová skupina

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - Spartak Myjava 1:0

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) 1:1

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - Spartak Myjava juniorky 2:0

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - TJ Lokomotíva Košice 0:1

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - ŠKF VIX Žilina 4:0

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - GFC Topoľčany 2:1

AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) - FC Petržalka 1:0

Spartak Myjava - AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) 2:0

Spartak Myjava - Spartak Myjava juniorky 1:0

Spartak Myjava - TJ Lokomotíva Košice 1:1

Spartak Myjava - ŠKF VIX Žilina 2:0

Spartak Myjava - GFC Topoľčany 1:0

Spartak Myjava - FC Petržalka 1:0

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - Spartak Myjava juniorky 1:2

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - TJ Lokomotíva Košice 3:0

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - ŠKF VIX Žilina 4:0

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - GFC Topoľčany 3:1

AC Sparta Praha juniorky (rudý tým) - FC Petržalka 2:0

Spartak Myjava juniorky - TJ Lokomotíva Košice 0:2

Spartak Myjava juniorky - ŠKF VIX Žilina 1:0

Spartak Myjava juniorky - GFC Topoľčany 1:0

Spartak Myjava juniorky - FC Petržalka 2:0

TJ Lokomotíva Košice - ŠKF VIX Žilina 0:1

TJ Lokomotíva Košice - GFC Topoľčany 0:1

TJ Lokomotíva Košice - FC Petržalka 2:0

ŠKF VIX Žilina - GFC Topoľčany 2:0

ŠKF VIX Žilina - FC Petržalka 3:0

GFC Topoľčany - FC Petržalka 2:0

Pořadí (skupina o 1. - 8. místo)

1. AC Sparta Praha juniorky (bílý tým) 16 bodů (nejlepší hráčka Aneta Buryánová)

2. Spartak Myjava 16 bodů (nejlepší hráčka Andrea Bogorová)

3. AC Sparta Praha juniorky (červený tým) 13 bodů (nejlepší hráčka Klára Cvrčková)

4. Spartak Myjava juniorky 12 bodů (nejlepší hráčka Monika Pierťanová)

5. TJ Lokomotíva Košice 10 bodů (nejlepší hráčka Lenka Wienerová)

6. ŠKF VIX Žilina 9 bodů (nejlepší hráčka Barbora Valová)

7. GFC Topoľčany 6 bodů (nejlepší hráčka Ivana Haringová)

8. FC Petržalka 0 bodů (nejlepší hráčka Emilia Poniger)

 

Skupina o 9. - 16. místo

FC Riťky - Draci Brno 2:2

FC Riťky - FC Fastav Zlín 1:0

FC Riťky - FC Spartak Trnava juniorky 0:2

FC Riťky - ČSK Uherský Brod (zelený tým) 2:1

FC Riťky - FC Spartak Trnava 1:0

FC Riťky - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0

FC Riťky - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 1:0

Draci Brno - FC Fastav Zlín 0:0

Draci Brno - FC Spartak Trnava juniorky 2:0

Draci Brno - ČSK Uherský Brod (zelený tým) 2:2

Draci Brno - FC Spartak Trnava 3:0

Draci Brno - FC ViOn Zlaté Moravce 3:0

Draci Brno - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 1:0

FC Fastav Zlín - FC Spartak Trnava juniorky 4:0

FC Fastav Zlín - ČSK Uherský Brod (zelený tým) 1:0

FC Fastav Zlín - FC Spartak Trnava 0:0

FC Fastav Zlín - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0

FC Fastav Zlín - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 3:0

FC Spartak Trnava juniorky - ČSK Uherský Brod (zelený tým) 2:1

FC Spartak Trnava juniorky - FC Spartak Trnava 0:1

FC Spartak Trnava juniorky - FC ViOn Zlaté Moravce 3:1

FC Spartak Trnava juniorky - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 2:0

ČSK Uherský Brod (zelený tým) - FC Spartak Trnava 2:0

ČSK Uherský Brod (zelený tým) - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0

ČSK Uherský Brod (zelený tým) - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 6:0

FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2

FC Spartak Trnava - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 2:0

FC ViOn Zlaté Moravce - ČSK Uherský Brod (modrý tým) 2:1

Pořadí (skupina o 9. - 16. místo)

9. FC Riťky 16 bodů (nejlepší hráčka: Lenka Tóthová)

10. Draci Brno 15 bodů (nejlepší hráčka: Radka Bednaříková)

11. FC Fastav Zlín 14 bodů (nejlepší hráčka Aneta Strachoňová)

12. FC Spartak Trnava juniorky 12 bodů (nejlepší hráčka Alexandra Kršková)

13. ČSK Uherský Brod (zelený tým) 10 bodů (nejlepší hráčka Martina Dufková)

14. FC Spartak Trnava 10 bodů (nejlepší hráčka Timea Kondášová)

15. FC ViOn Zlaté Moravce (nejlepší hráčka Julianna Pivarčiová)

16. ČSK Uherský Brod (modrý tým) (nejlepší hráčka Lenka Kučerová)

 

Nejlepší střelkyně turnaje: Tereza Kubicová (Draci Brno) - 12 gólů

Nejlepší hráčka turnaje: Klára Cvrčková (Sparta Praha)

Nejlepší brankářka: Anna Pučová (AC Sparta Praha)

Nejlepší trenér: Jan Sumec (AC Sparta Praha)

Nejlepší rozhodčí: Rostislav Kotačka (Slavkov)

Miss turnaje: Erika Randová (ŠFK Žilina)

Reportáž z turnaje na TV Slovácko - začátek v čase 6:53

 

Děkujeme Zlínskému kraji, který nám na pořádání tohoto turnaje poskytl finanční příspěvek.

Tabulka

1. SK Líšeň 16 43:16 39
2. SK Slavia Kroměříž 16 27:14 30
3. FC Odra Petřkovice 16 30:18 29
4. FC Viktoria Otrokovice 16 38:27 27
5. MFK Vyškov 16 30:21 26
6. SK Uničov 16 30:22 26
7. MFK Frýdek - Místek 16 28:27 25
8. FC Velké Meziříčí 15 33:30 24
9. FC Hlučín 16 30:22 23
10. ČSK Uherský Brod 16 25:27 23
11. FC Dolní Benešov 16 23:27 19
12. FK Hodonín 16 20:24 18
13. SFK Vrchovina 16 24:34 16
14. SK Jiskra Rýmařov 15 20:37 13
15. SK Spartak Hulín 16 22:39 12
16. TJ Valašské Meziříčí 16 11:49 4

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

FC Dolní Benešov
ČSK Uherský Brod
0:1
Podrobnosti

Počet návštěv: 149779
Posledních 30 dnů: 3679 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 163

© 2019 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne