Skupina A
4.2.2017 Buchlovice - Havřice 3:4 (0:4)
branky: Chaloupka 2, Ehrlich - T. Rachůnek 3, M. Rachůnek
11.2.2017 Prakšice - Buchlovice 1:3 (1:0)
branky: Minařík - Křiva, Mikula, vlastní
18.2.2017 Havřice - Prakšice 8:0 (2:0)
branky: Michal Rachůnek 2, Moštěk 2, Tomáš Rachůnek, Masařík, Doležálek, Slavětínský
19.2.2017 Buchlovice - Uherský Brod B 1:6 (1:1)
branky: Křiva - Sedláček 3, Josefík 2, Dvořák
25.2.2017 Havřice - Uherský Brod B 10:4 (6:3)
branky: Tomáš Rachůnek 5, Moštěk 3, Doležálek 2 - Sedláček 2, Josefík, Klon.
4.3.2017 ČSK Uherský Brod B - Prakšice 10:0 (3:0)
branky: Josefík 4, Sedláček 3, Hrabalík 2 , Kociňák
Skupina B
5..2.2017 Strání B - Biskupice 2:2 (1:1)
branky: Tomanec 2 - T. Gajdůšek, vlastní,
5.2.2017 Slavkov - Popovice 3:4 (1:3)
branky: Lux, Polák, Miroš - Obal, Fantura, Kolečkář, Tvrdoň.
11.2.2017 Polešovice - Slavkov 5:8 (2:5)
branky: Kubiš 2, Korvas z penalty, O. Stašek, D. Hasoň - Lux 4 (jedna z penalty), Polášek z penalty, Plšek, R. Stojaspal, Sedlář.
12.2.2017 Popovice - Strání B 4:4 (1:2)
branky: Vagdal 3 (jedna z penalty), Pítr - Motola 2, Tomanec 2
19.2.2017 Biskupice - Popovice 3:4 (3:0)
branky: Gajdůšek 2, Mikel - Vagdal 2, Fantura, Masaryk
19.2.2017 Slavkov - Strání B 3:5 (2:2)
branky: Sedlář, Lux, Kašpárek - Motola 2, Žajgla 2, Tomanec
5.3.2017 Popovice - Polešovice 3:2
branky: Tetera 3 - Kubiš, Stašek
5.3.2017 Biskupice - Slavkov 2:2
branky: Stojaspal, Miroš - Bubela, Gajdůšek
11.3.2017 Polešovice - Biskupice 0:3
12.3.2017 Strání - Polešovice 3:0
Tým | Bilance | Skóre | Body |
---|---|---|---|
1. Havřice | 3 - 0 - 0 | 22:7 | 9 |
2. ČSK Uherský Brod B | 2 - 0 - 1 | 20:11 | 6 |
3. Buchlovice | 1 - 0 - 2 | 7:11 | 3 |
4. Prakšice | 0 - 0 - 3 | 1:21 | 0 |
Tým | Bilance | Skóre | Body |
---|---|---|---|
1. Popovice | 3 - 1 - 0 | 15:12 | 10 |
2. Strání B | 1 - 2 - 0 | 9:11 | 5 |
3. Slavkov | 1 - 1 - 2 | 14:16 | 4 |
4. Biskupice | 0 - 2 - 0 | 7:8 | 2 |
5. Polešovice | 0 - 0 - 2 | 7:11 | 0 |
ČSK Uherský Brod
1. FC Slovácko B |
1:0 Podrobnosti |
1. | FC Baník Ostrava B | 19 | 30:16 | 36 |
2. | FC Zlínsko | 19 | 27:20 | 36 |
3. | SK Uničov | 19 | 38:23 | 34 |
4. | MFK Karviná B | 19 | 34:22 | 34 |
5. | 1. SC Znojmo FK | 19 | 31:22 | 33 |
6. | FC Hlučín | 19 | 28:16 | 31 |
7. | TJ Start Brno | 19 | 32:31 | 30 |
8. | FK Třinec | 19 | 39:29 | 29 |
9. | FK Hodonín | 19 | 22:28 | 27 |
10. | FK Frýdek - Místek | 19 | 27:23 | 25 |
11. | FK Blansko | 19 | 24:30 | 24 |
12. | FC Zlín B | 19 | 26:24 | 22 |
13. | FC Slovan Rosice | 19 | 25:26 | 22 |
14. | SK Hranice | 19 | 21:34 | 21 |
15. | 1. BFK Frýdlant | 19 | 24:39 | 18 |
16. | ČSK Uherský Brod | 19 | 15:39 | 17 |
17. | 1. FC Slovácko B | 19 | 17:25 | 15 |
18. | TJ Tatran Bohunice | 19 | 17:30 | 15 |
Počet návštěv: 344352
Posledních 30 dnů: 5726 | Posledních 7 dnů: 1525 | Poslední den: 143
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz