Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
TJ Skaštice |
|
ČSK Uherský Brod | 27.07.2024Sobota 10:30 | |
SFK Holešov |
|
ČSK Uherský Brod | 30.07.2023Neděle 17:00 | |
SK Baťov |
|
ČSK Uherský Brod | 29.07.2022Pátek 18:30 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
ČSK Uherský Brod |
|
MFK Vyškov | 16.08.2022Úterý 17:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zlínsko | 11.08.2021Středa 18:00 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vysočina Jihlava | 24.08.2021Úterý 17:00 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
ČSK Uherský Brod |
|
SK Sigma Olomouc U19 | 20.07.2024Sobota 10:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
MFK Vítkovice | 17.07.2024Středa 18:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Svratka Brno | 13.07.2024Sobota 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SFK Holešov | 02.03.2024Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 24.02.2024Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Sokol Lanžhot | 17.02.2024Sobota 10:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
AS Trenčín - juniorka | 09.02.2024Pátek 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Baťov | 02.02.2024Pátek 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Valašské Meziříčí | 27.01.2024Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
AFC Nové Mesto nad Váhom | 20.01.2024Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Nové Sady | 17.07.2021Sobota 10:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 26.06.2021Sobota 17:00 | |
FC Brumov |
|
ČSK Uherský Brod | 04.06.2021Pátek 18:00 | |
FC TVD Slavičín |
|
ČSK Uherský Brod | 28.05.2021Pátek 17:00 | |
FK Dubnica nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 25.07.2020Sobota 18:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Sokol Všechovice | 22.07.2020Středa 18:00 | |
AFC Nové Mesto nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 18.07.2020Sobota 17:00 | |
MŠK Púchov |
|
ČSK Uherský Brod | 11.07.2020Sobota 11:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko B | 13.06.2020Sobota 10:30 | |
FC Vsetín |
|
ČSK Uherský Brod | 06.06.2020Sobota 17:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Valašské Meziříčí | 29.02.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
AFC Nové Mesto nad Váhom | 22.02.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
OFK Dunajská Lužná | 15.02.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Spartak Myjava | 08.02.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 01.02.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
MŠK Púchov | 25.01.2020Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko B | 27.07.2019Sobota 17:00 | |
Spartak Myjava |
|
ČSK Uherský Brod | 20.07.2019Sobota 19:00 | |
SK Líšeň |
|
ČSK Uherský Brod | 13.07.2019Sobota 10:30 | |
AFC Nové Mesto nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 10.07.2019Středa 17:30 | |
MŠK Púchov |
|
ČSK Uherský Brod | 06.07.2019Sobota 10:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC RAK Provodov | 09.03.2019Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC TVD Slavičín | 02.03.2019Sobota 14:00 | |
ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FK Luhačovice | 24.02.2019Neděle 10:00 | |
1. SK Prostějov |
|
ČSK Uherský Brod | 23.02.2019Sobota 10:15 | |
ČSK Uherský Brod |
|
OFK Dunajská Lužná | 16.02.2019Sobota 14:00 | |
FC Zlín B |
|
ČSK Uherský Brod | 09.02.2019Sobota 12:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Železiarne Podbrezová U19 | 08.02.2019Pátek 17:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
AFC Nové Mesto nad Váhom | 02.02.2019Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
MŠK Púchov | 19.01.2019Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko U21 | 12.01.2019Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC RAK Provodov | 28.07.2018Sobota 17:00 | |
OFK Dunajská Lužná |
|
ČSK Uherský Brod | 21.07.2018Sobota 17:00 | |
AFC Nové Mesto nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 18.07.2018Středa 17:00 | |
1. SC Znojmo FK |
|
ČSK Uherský Brod | 13.07.2018Pátek 17:00 | |
1. FC Slovácko U21 |
|
ČSK Uherský Brod | 09.07.2018Pondělí 14:50 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC TVD Slavičín | 17.03.2018Sobota 15:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC RAK Provodov | 10.03.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 03.03.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Nové Sady | 24.02.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Kozlovice | 17.02.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zlín B | 10.02.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
OFK Dunajská Lužná | 03.02.2018Sobota 11:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Iskra Holič | 27.01.2018Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko U21 | 14.01.2018Neděle 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
OFK Dunajská Lužná | 04.03.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko B | 26.02.2017Neděle 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Nový Jičín | 18.02.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SVSF Pottschach | 11.02.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zlín B | 04.02.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Dynamo Malženice | 28.01.2017Sobota 10:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko U19 | 21.01.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 14.01.2017Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko U19 | 12.03.2016Sobota 13:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Spartak Hulín | 05.03.2016Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Slavia Kroměříž | 27.02.2016Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Horses Šúrovce | 20.02.2016Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko B | 13.02.2016Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Líšeň | 06.02.2016Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Fryšták | 30.01.2016Sobota 12:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zbrojovka Brno U21 | 27.01.2016Středa 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. SK Prostějov | 16.01.2016Sobota 11:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Spartak Hulín | 01.08.2015Sobota 16:30 | |
TJ Sokol Újezdec - Těšov |
|
ČSK Uherský Brod | 29.07.2015Středa 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 25.07.2015Sobota 16:30 | |
FC Strání |
|
ČSK Uherský Brod | 15.07.2015Středa 18:00 | |
FK Luhačovice |
|
ČSK Uherský Brod | 11.07.2015Sobota 12:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zbrojovka Brno U21 | 20.06.2015Sobota 17:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FK Luhačovice | 14.03.2015Sobota 15:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Kyjov 1919 | 07.03.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Brumov - Val. Klobouky | 28.02.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Nivnice | 21.02.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Sokol Újezdec - Těšov | 14.02.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zlín B | 07.02.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Strání | 31.01.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
SK Spartak Hulín | 24.01.2015Sobota 14:00 | |
ČSK Uh. Brod - ml. žáci |
|
Bojkovice | 01.01.1970Čtvrtek 01:00 | |
AFC Nové Mesto nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 01.01.1970Čtvrtek 01:00 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
TJ Slovan Bzenec |
|
ČSK Uherský Brod | 23.07.2021Pátek 18:00 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
ČSK Uherský Brod |
|
FK Hodonín | 19.07.2015Neděle 16:30 |
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
FC Vsetín |
|
ČSK Uherský Brod | 22.07.2023Sobota 11:00 | |
Sokol Lanžhot |
|
ČSK Uherský Brod | 15.07.2023Sobota 11:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Sokol Lanžhot | 25.02.2023Sobota 10:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC TVD Slavičín | 17.02.2023Pátek 18:00 | |
AFC Nové Mesto nad Váhom |
|
ČSK Uherský Brod | 11.02.2023Sobota 10:15 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Vsetín | 07.02.2023Úterý 17:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
MŠK Púchov | 28.01.2023Sobota 12:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
MFK Vyškov | 21.01.2023Sobota 10:30 | |
ČSK Uherský Brod |
|
Spartak Myjava | 14.01.2023Sobota 10:30 | |
OFK Dunajská Lužná |
|
ČSK Uherský Brod | 23.07.2022Sobota 14:00 | |
Sokol Lanžhot |
|
ČSK Uherský Brod | 16.07.2022Sobota 11:00 | |
1. FC Slovácko U19 |
|
ČSK Uherský Brod | 08.07.2022Pátek 17:00 | |
FK Luhačovice |
|
ČSK Uherský Brod | 19.02.2022Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
ŠSK Bílovec | 12.02.2022Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
FC Zlín - juniorka | 29.01.2022Sobota 14:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
TJ Valašské Meziříčí | 22.01.2022Sobota 10:00 | |
ČSK Uherský Brod |
|
1. FC Slovácko U19 | 01.01.1970Čtvrtek 01:00 |
ČSK Uherský Brod
SK Sigma Olomouc U19 |
1:3 Podrobnosti |
1. | FC Baník Ostrava B | 34 | 63:23 | 79 |
2. | FC Zlínsko | 34 | 45:44 | 60 |
3. | FK Třinec | 34 | 69:45 | 59 |
4. | 1. SC Znojmo FK | 34 | 60:42 | 59 |
5. | SK Uničov | 34 | 61:44 | 54 |
6. | MFK Karviná B | 34 | 61:46 | 53 |
7. | FC Hlučín | 34 | 55:48 | 49 |
8. | FK Hodonín | 34 | 44:48 | 48 |
9. | FK Frýdek - Místek | 34 | 52:41 | 47 |
10. | FC Zlín B | 34 | 44:42 | 44 |
11. | TJ Start Brno | 34 | 48:56 | 44 |
12. | FC Slovan Rosice | 34 | 44:40 | 43 |
13. | 1. FC Slovácko B | 34 | 40:39 | 41 |
14. | FK Blansko | 34 | 47:57 | 41 |
15. | ČSK Uherský Brod | 34 | 42:68 | 33 |
16. | SK Hranice | 34 | 41:76 | 32 |
17. | TJ Tatran Bohunice | 34 | 30:59 | 29 |
18. | 1. BFK Frýdlant | 34 | 46:74 | 28 |
Počet návštěv: 357639
Posledních 30 dnů: 4232 | Posledních 7 dnů: 955 | Poslední den: 87
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz