Příští zápas

ČSK Uh. Brod - ženy vs 1. SK Prostějov

Datum a čas konání: 4.5.2024 10:00

Ženy v přípravě porazily divizní Březůvky 5:1

Třetiligový nováček si v rámci přípravy na jarní odvety poradil v domácím prostředí s divizními Březůvkami hladce v poměru 5:1. O osudu zápasu rozhodly uherskobrodské ženy už během prvního poločasu, který ovládly v poměru 4:0.

Trenérské duo Karel Dolina – Jakub Hulín mělo k dispozici celkem šestnáct hráček. Všechny se dostaly během přípravného zápasu do hry. Premiéru mezi třemi tyčemi si odbyla mladá nadějná gólmanka Andrea Francová, která do druhého poločasu vystřídala jedničku týmu Prokešovou.

Branky: Gorčíková, Adamíková, Psotková, Mrázková, Ivanová.

ČSK Uherský Brod: Prokešová (Francová) - Kateřina Fojtíková, Mertová, Andrlíková, Pospíšilová - Gorčíková, Adamíková,Šrámková, Ivanová - Mrázková, Psotková. Střídaly: Eliášová, Němcová, Kočendová, Synčáková. Trenér: Karel Dolina. Asistent trenéra: Jakub Hulín. Vedoucí družstva: Martin Prokeš.

V sobotu 23. března 2024 sehrají ženy ČSK Uherský Brod přípravné utkání na Slovensku proti druholigovému soupeři MŠK Považská Bystrica. Utkání se hraje na umělé trávě v Považské Bystrici. Odjezd vlastními auty ve 12.00 hodin od Lapače. Zápas má výkop v 15.00 hodin.

V neděli 24. března 2024 sehrají přípravné utkání žákyně ČSK Uherský Brod WU15 proti slovenskému klubu MŠK Púchov na umělé trávě na Lapači v Uherském Brodě. Utkání se odehraje ve formátu 10+1 na celou hrací plochu a je přípravou na pohárový zápas proti žákům Mařatic v rámci Poháru OFS Uherské Hradiště.

Přijďte povzbudit ženskou složku našeho klubu v hojném počtu!