ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uh. Brod - ženy vs 1. SK Prostějov

Datum a čas konání: 7.10.2023 10:00
Místo: Havřice

Představujeme nové hráčky v kádru žen ČSK

Představujeme nové hráčky v kádru žen ČSK

Celkem šest nových tváři vyběhlo o víkendu v dresu žen ČSK Uherský Brod na trávník v zápase nováčků třetí ligy proti Prostějovu. Kromě nové šestice se podařilo získat další dvě nové posily. Všechny nové tváře vám představujeme:

Terezie Prokešová - věk 16 let
S fotbalem začínala v FK Kunovice, kde hrála za přípravku a mladší žáky. V dresu ČSK Uherský Brod prozatím odehrála dva mistrovské zápasy za žákyně. Premiéru mezi ženami si odbyla o víkendu v utkání třetí ligy žen proti Prostějovu.

Simona Mertová - věk 17 let
Přichází do Uherského Brodu z prvoligového Slovácka. Je odchovankyní klubu KEN Veselí nad Moravou. Na svém kontě má 29 zápasů v první lize dorostenek za Slovácko.

Zlatka Kočendová - věk 14 let
Odchovankyně FK Kunovice, kde hrála nejdříve za mladší žáky. Vzápětí zamířila do prvoligového Slovácka, v jehož dresu působila v první lize žákyň. V utkání žen může nastoupit až 29. září 2023 (v den svých patnáctých narozenin).

Barbora Synčáková - věk 16 let
V uplynulé sezoně řádila jako tajfun v dresu starších žáků Šumic v krajské soutěži. Svými výkony si řekla o přestup do ČSK Uherský Brod. V utkání za žákyně se výraznou měrou podílela na demolici žáků Hradčovic v okresním přeboru. V zápase, v němž žákyně ČSK vyhrály 5:1, vstřelila všechny góly do sítě soupeře.

Kristýna Lukšíková - věk 15 let
Odchovankyně SK Bylnice, kde hrála okresní přebor mladších žáků. Za ČSK Uherský Brod odehrála dva zápasy za žákyně. O víkendu si odbyla premiéru za ženy.

Lucie Pospíšilová - věk 15 let
V minulosti hrála za TJ Pitín, poté v SK Slovácká Viktoria Bojkovice. Odtud přestoupila do ligového 1. FC Slovácko, kde působla v první lize starších žákyň. Od nové sezony je posilou ČSK Uherský Brod.

Markéta Hladišová - věk 23 let
Nová hráčka v dresu ČSK Uherský Brod. V minulosti nebyla nikde registrovaná. ČSK Uherský Brod je jejím prvním působištěm.

Klára Dubská - věk 14 let
Posila last minute. Na konci přestupního termínu se nám ji podařilo získat na přestup z 1. FC Slovácko. V minulosti hrála za Orel Uherský Brod a 1. FC Slovácko. Za ženy může nastoupit od 3. listopadu 2023 (v den svých patnáctých narozenin). Je nejmladší hráčkou v kádru žen.

Všem novým hráčkám v dresu ČSK Uherský Brod přejeme, ať se jim v novém působišti daří a přispívají tak svými výkony k propagaci ženského fotbalu v Uherském Brodě.

Diskuze

Tabulka

1. FC TRINITY Zlín 4 35:5 12
2. 1. SK Prostějov 4 14:15 9
3. ČSK Uh. Brod - ženy 4 13:15 6
4. SK Sigma Olomouc 4 9:10 3
5. MFK Vyškov 4 2:28 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uh. Brod - ženy
SK Sigma Olomouc
3:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH marketingfutbol.club
Auto UH

Počet návštěv: 326791
Posledních 30 dnů: 5350 | Posledních 7 dnů: 927 | Poslední den: 153

© 2023 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne