O uplynulém víkendu proběhl ve Sportovní hale v Uherském Brodě již 19. ročník Memoriálu dlouholetého trenéra a funkcionáře Uherského Brodu Miloslava Kreisla - Gazda Cup 2023. V sobotu 4. února odehráli své turnaje mladší a starší žáci, v neděli 5. února mladší a starší přípravky.
Po dvou ročnících, které byly z důvodu covidových komplikací odehrány v červnu na Lapači, se turnaj vrátil zpět k původnímu termínu i místu konání na brodské sportovní hale.
Mladší přípravka si připsala jedinou ztrátu remízou s Novým Mestem, v ostatních zápasech dokázala zvítězit a turnaj tak ovládla.
Umístění:
1. ČSK Uherský Brod bílí 13b.
2. 1. FC Slovácko 12b.
3. AFC Nové Mesto nad Váhom 8b.
4. FC Trinity Zlín 5b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 4b.
6. ČSK Uh. Brod červení 0b.
Výsledky zápasů:
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 2:1
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 1:2
AFC Nové Mesto nad Váhom : FC Trinity Zlín 0:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:2
FC Trinity Zlín : Slovácká Viktoria Bojkovice 0:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
FC Trinity Zlín : ČSK Uh. Brod červení 2:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 0:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod bílí 0:2
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2
ČSK Uh. Brod bílí : FC Trinity Zlín 4:0
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 4:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
FC Trinity Zlín : 1. FC Slovácko 0:3
Nejlepší střelec: Denis Bartončík – 1. FC Slovácko
Nejlepší brankář: Karol Kyselica – AFC Nové Město nad Váhom
Nejlepší hráč: Dalibor Chvíla – ČSK Uherský Brod – bílí
Starší přípravka nenašla na turnaji přemožitele a po dvou remízách a třech výhrách brala zlato. Stejný počet bodů mělo také druhé Nové Mesto - o vítězi turnaje rozhodlo až třetí kritérium, což bylo větší počet vstřelených branek - 8:5 v náš prospěch.
Umístění:
1. ČSK Uh. Brod bílí 11b.
2. AFC Nové Mesto nad Váhom 11 b.
3. 1. FC Slovácko 7b.
4. Jiskra Staré Město 6b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 5b.
6. ČSK Uh. Brod červení. 1b.
Výsledky zápasů:
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 4:0
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 0:1
AFC Nové Mesto nad Váhom : Jiskra Staré Město 2:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:3
Jiskra Staré Město : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : ČSK Uh. Brod červení 3:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 1:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : SK Uh. Brod bílí 1:3
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
ČSK Uh. Brod bílí : Jiskra Staré Město 3:2
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 1:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 1:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : 1. FC Slovácko 0:3
Nejlepší střelec: Šimon Vavrečka – Slovácka Viktoria Bojkovice
Nejlepší brankář: Matěj Pekarovič – AFC Nové Město nad Váhom
Nejlepší hráč: Viktor Šuranský – ČSK Uherský Brod – bílí
Mladší žáci si připsali 4 výhry a jednu těsnou porážku s konečným vítězem turnaje z Bojkovic. S 12 body obsadili druhé místo.
Pořadí týmů:
1. Slovácká Viktoria Bojkovice 13b.
2. ČSK Uh. Brod červení 12b.
3. FK Dolní Němčí 8b.
4. AFC Nové Mesto nad Váhom 4b.
5. ČSK Uh. Brod bílí 3b.
6. Fotbal Kunovice 1b
Výsledky turnaje:
Fotbal Kunovice : ČSK Uh. Brod červení 0:3
FK Dolní Němčí : ČSK Uh. Brod bílí 0:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 2:1
ČSK Uh. Brod červení : FK Dolní Němčí 2:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : Fotbal Kunovice 4:0
ČSK Uh. Brod bílí : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:3
AFC Nové Mesto nad Váhom : ČSK Uh. Brod červení 0:2
Slovácká Viktoria Bojkovice : FK Dolní Němčí 0:0
Fotbal Kunovice : ČSK Uh. Brod bílí 0:0
ČSK Uh. Brod červení : Slovácká Viktoria Bojkovice 0:1
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 2:2
FK Dolní Němčí : Fotbal Kunovice 1:0
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 0:4
Fotbal Kunovice : Slovácká Viktoria Bojkovice 0:3
AFC Nové Mesto nad Váhom : FK Dolní Němčí 0:1
Nejlepší střelec: Jan Šefčík
Nejlepší brankář: Kevin Gaňa
Nejlepší hráč: Nikolas Pham
Starší žáci si připsali jedinou ztrátu remízou se Stříbenicemi, v ostatních zápasech dokázala zvítězit a turnaj tak ovládla.
Konečné pořadí:
1. ČSK Uherský Brod červení (4 1 0 – 10:3 – 13 bodů)
2. FC Strání (2 2 1 – 6:4 – 8 bodů)
3. Kunovice (2 1 2 – 13:3 – 7 bodů)
4. ČSK Uherský Brod bílí (2 1 2 – 6:10 - 7 bodů)
5. Dolní Němčí (1 2 2 – 1:4 – 5 bodů)
6. Stříbrnice/Boršice (0 1 4 – 1:13 – 1 bod)
Výsledky:
Dolní Němčí – Uherský Brod červení 0:2
Kunovice – Uherský Brod bílí 6:0
Strání - Stříbrnice/Boršice 2:0
Uherský Brod červení – Kunovice 2:0
Stříbrnice/Boršice – Dolní Němčí 0:1
Uherský Brod bílí – Strání 2:1
Stříbrnice/Boršice –Uherský Brod červení 0:2
Strání – Kunovice 1:0
Dolní Němčí – Uherský Brod bílí 0:2
Uherský Brod červení – Strání 2:2
Uherský Brod bílí – Stříbrnice/Boršice 1:1
Kunovice – Dolní Němčí 0:0
Uherský Brod bílí - Uherský Brod červení 1:2
Dolní Němčí – Strání 0:0
Stříbrnice/Boršice – Kunovice 0:7
Nejlepší hráč: Filip Maciček (Strání)
Nejlepší brankář: Filip Drobisz (Kunovice)
Nejlepší střelec: Jakub Červenka (Uherský Brod)
Obrovské poděkování patří celému trenérskému týmu ČSK, všem rodičům a fanouškům, kteří po celý víkend zajišťovali luxusní atmosféru. Také všem sponzorům (Město Uherský Brod, Moravia Cans, Autodoprava Maleňák, Střechy Kadlček, Linea Nivnice, SŠ-COPT Uherský Brod, TECH-MASTERS, Agrikol Kaufland Uherský Brod a TK SPORT), díky kterým mohl náš turnaj proběhnout na této velmi nadstandardní úrovni!
Zvláštní poděkování patří panu Kučerovi za bezvadný on-line přenos na webu onlajny.com
sobotní program - https://www.onlajny.com/match/index/date/2023-02-04/id/405155?_ga=2.177706848.499281526.1675667573-1153358896.1662978310
nedělní program - https://www.onlajny.com/match/index/date/2023-02-05/id/405156
FK Hodonín
ČSK Uherský Brod |
2:0 Podrobnosti |
1. | FC Baník Ostrava B | 26 | 44:18 | 55 |
2. | FC Zlínsko | 26 | 35:31 | 47 |
3. | 1. SC Znojmo FK | 26 | 44:32 | 46 |
4. | SK Uničov | 26 | 49:30 | 44 |
5. | MFK Karviná B | 26 | 49:34 | 44 |
6. | FC Hlučín | 26 | 44:33 | 41 |
7. | FK Třinec | 26 | 48:34 | 40 |
8. | FK Hodonín | 26 | 32:36 | 37 |
9. | FK Frýdek - Místek | 26 | 33:27 | 36 |
10. | FK Blansko | 26 | 37:40 | 35 |
11. | TJ Start Brno | 26 | 37:45 | 34 |
12. | FC Zlín B | 26 | 33:32 | 32 |
13. | FC Slovan Rosice | 26 | 33:33 | 31 |
14. | SK Hranice | 26 | 28:48 | 27 |
15. | 1. FC Slovácko B | 26 | 27:32 | 26 |
16. | ČSK Uherský Brod | 26 | 26:51 | 25 |
17. | 1. BFK Frýdlant | 26 | 33:55 | 24 |
18. | TJ Tatran Bohunice | 26 | 22:43 | 20 |
Počet návštěv: 349090
Posledních 30 dnů: 4057 | Posledních 7 dnů: 1073 | Poslední den: 99
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze