ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs FK Mohelnice

Datum a čas konání: 21.10.2017 14:30

KAMENEX CUP 2015

FOTOGALERIE

Osmý ročník největšího halového turnaje ve fotbale žen a dívek v Česku je minulostí. KAMENEX CUP 2015 ovládly fotbalistky prvoligového klubu 1. FC Slovácko, které během dvoudenního klání nepoznaly hořkost porážky a po zásluze tak zvedly nad hlavu pohár pro vítěze.

Kromě poháru a medailí pak získaly také finanční prémii ve výši 10.000 Kč, kterou věnoval hlavní sponzor akce – společnost KAMENEX, s.r.o. „Konkurence byla letos obrovská. I když Slavia Praha a Sparta Praha přijely na turnaj jen s juniorskými výběry, zápasy měly přesto vysokou kvalitu. 1. FC Slovácko neponechalo nic náhodě a do turnaje nasadilo kompletní áčko včetně reprezentační gólmanky Radky Bednaříkové,“ uvedl Petr Zpěvák z pořádajícího ČSK Uherský Brod.

Černým koněm turnaje se stala druholigová Lokomotiva Herní Heršpice, která překvapivě, ale zcela zaslouženě obsadila konečnou třetí příčku, když za sebou nechala i Spartu Praha. Velmi silný výběr přivezl na turnaj Peter Medgyes, trenér maďarského MTK Budapešť. „Maďarky byly u nás poprvé a jednoznačně pozvedly kvalitu turnaje. Diváci byly z jejich výkonu nadšení. Zaslouženě si pak odvezly stříbrné medaile za druhé místo,“ dodal Zpěvák.

Pořádající ČSK Uherský Brod nedokázal postoupit do dvanáctičlenného finále ze základní skupiny a nakonec obsadil až 23. místo. Průnik mezi elitu se naopak povedl týmu FC Babice, který hraje jen krajský přebor a mohl si tak zahrát proti prvoligovým výběrům.

KONEČNÉ POŘADÍ – KAMENEX CUP 2015

1 – 1. FC Slovácko (CZE)
2 – MTK Budapešť (HUN)
3 – Lokomotiva Horní Heršpice „A“ (CZE)
4 - AC Sparta Praha (CZE)
5 – FC Union Nové Zámky (SVK)
6 – Spartak Myjava (SVK)
7 – FC Nesyt Hodonín (CZE)
8 – Kotouč Štramberk (CZE)
9 – SK Slavia Praha (CZE)
10 – FC Baník Ostrava (CZE)
11 – FK Slovan Duslo Šaľa (SVK)
12 – FC Babice (CZE)
13 – VIX Žilina (SVK)
14 – MŠK Slovan Trenčianske Teplice (SVK)
15 – ČSAD Havířov (CZE)
16 – Lokomotiva Horní Heršpice „B“ (CZE)
17 – FC Spartak Trnava (SVK)
18 – MFK Topvar Topoľčany (SVK)
19 – ŠK Svätý Jur (SVK)
20 – ŠK Vrakuňa Bratislava (SVK)
21 – AS Trenčín (SVK)
22 – FK Lužkovice (CZE)
23 – ČSK Uherský Brod (CZE)
24 – MFK Vítkovice (CZE)

KAMENEX CUP 2015 – základní skupiny

Skupina A – sportovní hala Uherský Brod

1 – 1. FC Slovácko (CZE)  15 bodů – postup do finále
2 – Spartak Myjava (SVK)  12 bodů – postup do finále
3 – FC Babice (CZE)  5 bodů – postup do finále

4 – ŠK Svätý Jur (SVK)  5 bodů
5 – ČSK Uherský Brod (CZE)  4 body
6 – FK Lužkovice (CZE)  1 bod

01 - Slovácko - Babice 3:1
02 - Myjava – Lužkovice 3:0
03 - Uherský Brod - Svätý Jur 0:1
04 - Slovácko – Myjava 2:0
05 - Babice - Svätý Jur 0:0
06 - Lužkovice - Uherský Brod 0:1
07 - Myjava – Babice 2:1
08 - Uherský Brod – Slovácko 0:2
09 - Svätý Jur – Lužkovice 0:0
10 - Myjava - Uherský Brod 6:0
11 - Babice – Lužkovice 1:0
12 - Slovácko - Svätý Jur 6:0
13 - Uherský Brod – Babice 0:0
14 - Svätý Jur – Myjava 0:6
15 - Lužkovice – Slovácko 1:3

Skupina B – gymnázium Uherský Brod

1 – FC Nesyt Hodonín (CZE)  13 bodů – postup do finále
2 – FC Union Nové Zámky (SVK)  10 bodů – postup do finále
3 – FK Slovan Duslo Šaľa (SVK)  7 bodů – postup do finále

4 – AS Trenčín (SVK)  4 body
5 – ČSAD Havířov (CZE)  4 body
6 – MFK Topvar Topoľčany (SVK)  3 body

16 - Šaľa - Topoľčany 0:0
17 - Nové Zámky - Havířov 1:1
18 - Hodonín - Trenčín 3:2
19 - Šaľa - Nové Zámky 1:2
20 - Topoľčany - Trenčín 0:0
21 - Havířov - Hodonín 0:2
22 - Nové Zámky - Topoľčany 3:0
23 - Hodonín - Šaľa 1:0
24 - Trenčín - Havířov 3:0
25 - Nové Zámky - Hodonín 0:2
26 - Topoľčany - Havířov 1:2
27 - Šaľa - Trenčín 2:1
28 - Hodonín - Topoľčany 1:1
29 - Trenčín - Nové Zámky 0:6
30 - Havířov - Šaľa 1:2

Skupina C – sportovní hala Uherský Brod

1 – MTK Budapešť (HUN)  15 bodů – postup do finále
2 – FC Baník Ostrava (CZE)  8 bodů – postup do finále

3 – SK Slavia Praha (CZE)  6 bodů – postup do finále
4 – MŠK Slovan Trenčianske Teplice (SVK)  5 bodů
5 – Vrakuňa Bratislava (SVK)  4 body
6 – MFK Vítkovice (CZE)  3 body

31 - Slavia Praha - Trenčianske Teplice 0:0
32 - MTK Budapešť - Baník Ostrava 3:1
33 - Vrakuňa Bratislava – Vítkovice 1:0
34 - Slavia Praha - MTK Budapešť 0:3
35 - Trenčianske Teplice – Vítkovice 0:2
36 - Baník Ostrava - Vrakuňa Bratislava 1:0
37 - MTK Budapešť - Trenčianske Teplice 3:1
38 - Vrakuňa Bratislava - Slavia Praha 0:0
39 - Vítkovice - Baník Ostrava 0:3
40 - MTK Budapešť - Vrakuňa Bratislava 4:0
41 - Trenčianske Teplice - Baník Ostrava 1:1
42 - Slavia Praha – Vítkovice 4:0
43 - Bratislava - Trenčianske Teplice 1:4
44 - Vítkovice - MTK Budapešť 0:4
45 - Baník Ostrava - Slavia Praha 0:0

Skupina D – gymnázium Uherský Brod

1 – Lokomotiva Horní Heršpice „A“ (CZE)  13 bodů – postup do finále
2 - AC Sparta Praha (CZE)  10 bodů – postup do finále
3 – Kotouč Štramberk (CZE)  10 bodů – postup do finále

4 – Lokomotiva Horní Heršpice „B“ (CZE)  7 bodů

5 – VIX Žilina (SVK)  3 body
6 – FC Spartak Trnava (SVK)  0 bodů

46 - Žilina - Sparta Praha 0:2 
47 - Horní Heršpice A - Horní Heršpice B 4:2
48 - Trnava - Štramberk 0:1
49 - Žilina - Horní Heršpice A 0:1
50 - Sparta Praha - Štramberk 2:0
51 - Horní Heršpice B - Trnava 4:0
52 - Horní Heršpice A - Sparta Praha 2:1
53 - Trnava - Žilina 0:4
54 - Štramberk - Horní Heršpice B 1:0
55 - Horní Heršpice A – Trnava 3:0
56 - Sparta Praha - Horní Heršpice B 3:3
57 - Žilina – Štramberk 0:1
58 - Trnava - Sparta Praha 0:4
59 - Štramberk - Horní Heršpice A 1:1
60 - Horní Heršpice B - Žilina 3:1

FINÁLOVÁ SKUPINA

1. Slovácko - MTK Budapešť 1:1, - Horní Heršpice A 1:0, - Sparta Praha 2:0, - Nové Zámky 0:0, - Myjava 2:0, - Hodonín 3:1, - Štramberk 4:0, - Slavia Praha 3:0, - Baník Ostrava 4:0, - Šaľa 4:0, - Babice 3:1.

2. MTK Budapešť - Horní Heršpice A 3:1, - Sparta Praha 0:1, - Nové Zámky 0:2, - Myjava 2:0, - Hodonín 6:1, - Štramberk 3:0, - Slavia Praha 3:0, - Baník Ostrava 3:1, - Šaľa 3:0, - Babice 3:0.

3. Horní Heršpice A - Sparta Praha 2:1, - Nové Zámky 2:0, - Myjava 1:0, - Hodonín 1:0, - Štramberk 1:1, - Slavia Praha 2:1, - Baník Ostrava 1:0, - Šaľa 5:1, - Babice 7:0.

4. Sparta Praha - Nové Zámky 1:1, - Myjava 1:1, - Hodonín 6:1, - Štramberk 2:0, - Slavia Praha 3:1, - Baník Ostrava 3:0, - Šaľa 3:0, - Babice 5:0.

5. Nové Zámky - Myjava 0:0, - Hodonín 0:2, - Štramberk 4:0, - Slavia Praha 0:0, - Baník Ostrava 3:1, - Šaľa 2:1, - Babice 5:0.

6. Myjava - Hodonín 0:0, - Štramberk 1:0, - Slavia Praha 2:1, - Baník Ostrava 2:0, - Šaľa 1:0, - Babice 2:1.

7. Hodonín - Štramberk 1:0, - Slavia Praha 1:1, - Baník Ostrava 1:2, - Šaľa 1:0, - Babice 5:0.

8. Štramberk - Slavia Praha 0:0, - Baník Ostrava 1:0, - Šaľa 3:0, - Babice 5:0.

9. Slavia Praha - Baník Ostrava 0:0, - Šaľa 2:0, - Babice 1:0.

10. Baník Ostrava - Šaľa 0:0, - Babice 0:1.

11. Šaľa - Babice 2:0.

12. Babice

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ (13.-24. místo)

13. Žilina - Trenčianske Teplice 0:1, - Havířov 2:0, - Horní Heršpice B 1:3, - Trnava 4:0, - Topoľčany 3:2, - Svatý Jur 3:0, - Vrakuňa Bratislava 1:0, - Trenčín 1:0, - Lužkovice 1:1, - Uherský Brod 4:0, - Vítkovice 2:0.

14. Trenčianske Teplice - Havířov 2:0, - Horní Heršpice B 1:2, - Trnava 0:0, - Topoľčany 1:0, - Svatý Jur 1:0, - Bratislava 4:1, - Trenčín 3:1, - Lužkovice 1:1, - Uherský Brod 2:1, - Vítkovice 0:2.

15. Havířov - Horní Heršpice B 3:1, - Trnava 0:1, - Topoľčany 2:1, - Svatý Jur 3:0, - Bratislava 1:0, - Trenčín 0:3, - Lužkovice 0:1, - Uherský Brod 4:0, - Vítkovice 2:1.

16. Horní Heršpice B - Trnava 4:0, - Topoľčany 0:3, - Svatý Jur 2:2, - Bratislava 2:0, - Trenčín 0:3, - Lužkovice 0:0, - Uherský Brod 0:2, - Vítkovice 2:1.

17. Trnava - Topoľčany 0:0, - Svatý Jur 0:0, - Bratislava 2:0, - Trenčín 1:2, - Lužkovice 0:0, - Uherský Brod 1:0, - Vítkovice 3:0.

18. Topoľčany - Svatý Jur 3:0, - Bratislava 0:1, - Trenčín 0:0, - Lužkovice 0:0, - Uherský Brod 1:0, - Vítkovice 1:0.

19. Svatý Jur - Bratislava 3:1, - Trenčín 2:0, - Lužkovice 0:0, - Uherský Brod 1:0, - Vítkovice 3:0.

20. Bratislava - Trenčín 1:0, - Lužkovice 1:0, - Uherský Brod 2:1, - Vítkovice 1:0.

21. Trenčín - Lužkovice 0:0, - Uherský Brod 0:1, - Vítkovice 1:0.

22. Lužkovice - Uherský Brod 0:1, - Vítkovice 1:0.

23. Uherský Brod - Vítkovice 1:0.

24. Vítkovice

GALERIE VÍTĚZŮ

2015 - 1. FC SLOVÁCKO
2014 - 1. FC SLOVÁCKO
2013 - SK SLAVIA PRAHA
2012 - 1. FC SLOVÁCKO
2011 - VYSOČANY PRAHA
2010 - 1. FC SLOVÁCKO juniorky
2009 - FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA
2008 - FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA

Tabulka

1. FC Velké Meziříčí 11 35:12 29
2. 1. SK Prostějov 11 21:8 24
3. MFK Vyškov 11 26:18 23
4. SK Slavia Kroměříž 11 21:15 21
5. SK Líšeň 11 23:17 19
6. TJ Valašské Meziříčí 11 21:22 18
7. FK Hodonín 11 15:21 15
8. FC Hlučín 11 20:15 14
9. SK Spartak Hulín 11 22:23 14
10. SK Uničov 11 21:17 13
11. SK Jiskra Rýmařov 11 15:20 12
12. ČSK Uherský Brod 11 11:18 12
13. FC Odra Petřkovice 11 13:21 10
14. FC Viktoria Otrokovice 11 15:29 8
15. 1. HFK Olomouc 11 15:30 7
16. FK Mohelnice 11 12:20 6

Kompletní tabulka

Najdete nás na facebooku

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
1. HFK Olomouc
1:1
Podrobnosti

Počet návštěv: 102127
Posledních 30 dnů: 3673 | Posledních 7 dnů: 781 | Poslední den: 78

© 2017 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne