Domácí porážkou se Šumperkem se s letošním ročníkem divize rozloučili fotbalisté ČSK Uherský Brod. V ofenzivním duelu jim k zisku alespoň jednoho bodu nepomohly ani dvě trefy Martina Pacla, gólman Kohoutek totiž lovil míč ze své sítě třikrát. „Bylo vidět, že už toho kluci mají po náročné sezoně dost. Ve druhé půli nám chyběla šťáva," nechal se slyšet brodský trenér Martin Onda.
Začátek zápasu přitom jeho svěřencům vyšel parádně. Už v 6. minutě si postavil balon k přímému kopu Pacl a trefil se parádně – 1:0.
„Hned vzápětí jsme přidali i druhý gól, jenže kvůli ofsajdu neplatil. Kdyby to bylo 2:0, zápas by vypadal úplně jinak. Navíc jsme hned inkasovali, když jsme před soupeřem zbytečně ustupovali, a ten nás potrestal," mrzelo domácího trenéra.
Těsně před přestávkou z podobné situace přidal soupeř druhý gól, do kabin se ale nakonec šlo za vyrovnaného stavu. „Ještě jsme na poslední minutu nahnali všechny hráče dopředu a po faulu na Dolinu proměnil Pacl penaltu," popsal Martin Onda závěr první půle.
Po změně stran už ale tahali za delší konce hosté, kteří o osudu utkání rozhodli v 59. minutě po rohovém kopu. „Ten gól mě mrzí, protože byl snad první na jaře, který jsme dostali po standardce," poznamenal brodský lodivod.
Jeho svěřenci se sice snažili o vyrovnání, jejich hře ale chyběla přesnost i lehkost.
„Kluci toho už měli dost. Náš kádr není až tak široký, na lavičce jsme měli i hráče, kteří nejsou stoprocentně zdraví. Někteří odtáhli všechna utkání a teď nám ubývaly síly. Musím také vyzdvihnout kvalitu soupeře, který byl fotbalovější. Porážka mě mrzí kvůli fanouškům, celkově ale máme za sebou parádní sezonu, takže není proč věšet hlavy," dodal Martin Onda.
Místo utkání: | Orelský stadion |
Rozhodčí: | MRÁZEK Peter - DOHNÁLEK Jan, BATÍK Tomáš |
Diváků: | 109 |
1. | ČSK Uherský Brod | 0 | 0:0 | 0 |
2. | TJ Sokol Lanžhot | 0 | 0:0 | 0 |
3. | TJ Slovan Bzenec | 0 | 0:0 | 0 |
4. | TJ Skaštice | 0 | 0:0 | 0 |
5. | TATRAN Všechovice | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK HS Kroměříž B | 0 | 0:0 | 0 |
7. | SK Baťov | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SFK Holešov | 0 | 0:0 | 0 |
9. | MSK Břeclav | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FK Šternberk | 0 | 0:0 | 0 |
11. | FK Nové Sady | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FK Kozlovice | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FC TVD Slavičín | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FC Strání | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FC Kvasice | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FC Brumov | 0 | 0:0 | 0 |