Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
2. | FC Zlínsko |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 08.08.2021Neděle 10:00 | |
3. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
SK Zlín - Lužkovice | 15.08.2021Neděle 10:00 | |
4. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
Jiskra Staré Město | 22.08.2021Neděle 10:00 | |
5. | FC Strání |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 28.08.2021Sobota 13:00 | |
6. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FC TVD Slavičín | 05.09.2021Neděle 10:00 | |
7. | Brumov - Val. Klobouky |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 11.09.2021Sobota 10:00 | |
9. | FK Kunovice |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 25.09.2021Sobota 10:00 | |
11. | FK Luhačovice |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 09.10.2021Sobota 10:00 | |
12. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
Rožnov p. Radhoštěm | 17.10.2021Neděle 10:00 | |
13. | Bojkovice |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 24.10.2021Neděle 11:00 | |
10. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
SFK Holešov | 28.10.2021Čtvrtek 10:00 | |
1. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
SK Baťov | 31.10.2021Neděle 10:00 | |
15. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FC Zlínsko | 27.03.2022Neděle 10:00 | |
16. | SK Zlín - Lužkovice |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 02.04.2022Sobota 10:00 | |
17. | Jiskra Staré Město |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 10.04.2022Neděle 13:00 | |
18. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FC Strání | 15.04.2022Pátek 13:00 | |
19. | FC TVD Slavičín |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 22.04.2022Pátek 18:00 | |
20. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
Brumov - Val. Klobouky | 01.05.2022Neděle 10:00 | |
22. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FK Kunovice | 15.05.2022Neděle 10:00 | |
23. | SFK Holešov |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 21.05.2022Sobota 10:00 | |
24. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
FK Luhačovice | 29.05.2022Neděle 10:00 | |
25. | Rožnov p. Radhoštěm |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 05.06.2022Neděle 10:00 | |
26. | ČSK Uh. Brod - dorost |
|
Bojkovice | 12.06.2022Neděle 10:00 | |
14. | SK Baťov |
|
ČSK Uh. Brod - dorost | 18.06.2022Sobota 10:00 |
ČSK Uh. Brod - dorost
FK Kunovice |
1:2 Podrobnosti |
1. | FK Kunovice | 18 | 64:27 | 48 |
2. | Bojkovice | 16 | 70:23 | 40 |
3. | FC TVD Slavičín | 17 | 55:30 | 38 |
4. | ČSK Uh. Brod - dorost | 18 | 83:37 | 37 |
5. | SK Zlín - Lužkovice | 18 | 66:33 | 30 |
6. | SK Baťov | 18 | 76:54 | 28 |
7. | Slušovice | 17 | 52:50 | 28 |
8. | Brumov - Štítná n/V | 17 | 54:41 | 25 |
9. | FC Strání | 18 | 42:52 | 23 |
10. | SFK Holešov | 17 | 32:42 | 16 |
11. | Louky | 17 | 28:40 | 14 |
12. | FC Zlínsko | 17 | 24:78 | 14 |
13. | Spartak Hluk | 18 | 22:63 | 8 |
14. | Rožnov p. Radhoštěm | 18 | 27:125 | 6 |
Počet návštěv: 348159
Posledních 30 dnů: 4216 | Posledních 7 dnů: 1042 | Poslední den: 104
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz