ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

Stříbrnice/Boršice vs ČSK Uh. Brod - žákyně

Datum a čas konání: 5.6.2022 14:30

Žákyně ČSK podlehly těsně chlapcům ze Stříbrnic

Žákyně ČSK podlehly těsně chlapcům ze Stříbrnic

Přímý souboj o třetí místo v tabulce okresního přeboru žáků vyzněl nakonec ve prospěch mladých fotbalistů Stříbrnic. O osudu zápasu rozhodl jediným gólem kapitán hostů Tobiáš Lapčík. Uherskobrodské žákyně tentokrát tahaly za kratší konec.

„V utkání jsme si bohužel vybrali slabší chvilku hned v úvodu a soupeř nás potrestal. Pak se zápas změnil v dobývání branky soupeře. Po změně stran to spíš připomínalo házenou než fotbal. Hrálo se takřka pořád na hřišti soupeře. V posledních pěti minutách podporoval útok i gólman Adam Zpěvák, jeden z dvojice chlapců, kteří posílili dívčí tým,“ poznamenal trenér mladších žákyň Volodymyr Korolovych.

„Bohužel nám nebylo souzeno vstřelit gól. Potěšila mě však skutečnost, že jsme se k zápasu sešli opět v hojném počtu. Nejmladší hráčky, které patří věkem do přípravky, si během zápasu střihly modelové utkání na druhé polovině velké hrací plochy. O budoucnost a rozvoj ženského a dívčího fotbalu v Uherském Brodě tak nemám strach,“ dodal Korolovych.

V dalším kole se žákyně ČSK Uherský Brod představí na hřišti v Huštěnovicích v neděli 8. května 2022. Utkání má výkop v 10.15 hodin.

ČSK Uherský Brod dívky - SK Stříbrnice žáci 0:1 (0:1)

Branka: 6. Lapčík. Rozhodčí: Adéla Pavlíčková. Diváci: 20.

ČSK Uherský Brod: Adam Zpěvák - Bujáková, Machalíková, Kročová, Pummerová, Němcová, Rapantová, Slintáková, Žáčková, Koutná, Kupcová, Budinová, Prachařová, Pavlíčková, Richard Zpěvák, Horňáková, Tesaříková. Trenér: Volodymyr Korolovych.

Diskuze

Tabulka

1. Orel Uherský Brod 12 113:44 27
2. Sokol Újezdec - Těšov 10 68:17 27
3. ČSK Uh. Brod - žákyně 12 35:56 15
4. Stříbrnice/Boršice 12 19:67 12
5. Huštěnovice 10 24:75 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uh. Brod - žákyně
Orel Uherský Brod
2:13
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH marketingfutbol.club
Auto UH

Počet návštěv: 258834
Posledních 30 dnů: 3180 | Posledních 7 dnů: 723 | Poslední den: 93

© 2022 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne