Příští zápas

ČSK Uherský Brod vs SK Hranice

Datum a čas konání: 27.4.2024 16:00

Představení zimních posil ČSK

Představujeme nové tváře, kteří posílili kádr "A mužtva" v průběhu zimní přestávky.

V prvním jarním kole se domácím divákům představili na hřisti útočník Marek Janša (bohužel muset pro zranění hlavy střídat), záložník Adam Kopilec (připsal si krásnou asistenci na branu Robina Josefíka), obránce Filip Košák (odehrál celý zápas na postu stopera), útočník Martin Váňa (vybojoval penaltu, kterou proměnil Michal Vrága), záložníci Pavel Šmatelka (na hřiště šel v. 81. minutě) a Tomáš Kelíšek (na hřiště šel v. 92. minutě).

Marek Janša

post: útočník
věk: 21 let
předchozí klub: 1. FC Slovácko
narozen: 28. února 1999
státní příslušnost: Česká republika

Marek Janša odehrál podzimní část sezony převážně v třetiligovém béčku Slovácka, kde nastoupil celkem ke čtrnácti zápasům, v nichž zaznamenal 2 góly. Do černého se trefil v 8. kole v zápase Slovácko B - Znojmo (2:3) a skóroval také v 9. kole na stadionu u Olšavy ve vzájemném duelu proti ČSK Uherský Brod, kdy otevřel skóre. Broďané nakonec duel proti Slovácku B otočili a vyhráli v poměru 2:1. Dále nastoupil pětkrát za céčko Slovácka v I.B třídě, kde se trefil v zápasech proti Nedakonicím, Ludkovicím a Těšnovicím.

Adam Kopilec

post: záložník
věk: 19 let
předchozí klub: FC TVD Slavičín
narozen: 3. září 2000
státní příslušnost: Slovensko

Adam Kopilec odehrál podzimní část sezony v divizním Slavičíně, kde nastoupil celkem k deseti mistrovským zápasům a dvěma pohárovým (Nevšová - Slavičín a Valašské Meziříčí - Slavičín). Do černého se trefil jednou, v duelu proti Strání.

Alex Kováčik

věk: 19 let
předchozí klub: TJ Tatran Cementáreň Ladce
narozen: 14. května 2000

Alex Kováčik přestoupil do Uherského Brodu z druholigového slovenského klubu FK Dubnica nad Váhom. Podzim však odehrál na hostování v páté slovenské lize v týmu TJ Tatran Cementáreň Ladce, kde zaznamenal celkem 9 branek.

Filip Košák

post: obránce
věk: 22 let
předchozí klub: FC Fastav Zlín
narozen: 21. ledna 1998

Filip Košák odehrál podzimní část sezony v třetiligovém béčku Zlína, kde nastoupil celkem k šestnácti zápasům. Do Uherského Brodu přichází vyztužit obranu, hrát by měl na postu stopera.

Pavel Šmatelka

věk: 21 let
předchozí klub: Slovan Bzenec
narozen: 13. května 1998

Pavel Šmatelka odehrál podzimní část sezony v divizním Slovanu Bzenec, kde nastoupil k třinácti zápasům, v nichž zaznamenal 1 gól proti nováčkovi soutěže ze Všechovic.

Martin Váňa

věk: 20 let
narozen: 29. ledna 2000

Martin Váňa odehrál podzimní část sezony v třetiligovém béčku Zlína, kde nastoupil k třinácti zápasům, v nichž však nezaznamenal žádný gól.

Tomáš Kelíšek

věk: 19 let
předchozí klub: TJ Nivnice
narozen: 11. června 2000

Tomáš Kelíšek odehrál podzimní část sezony v I.A třídě v klubu TJ Nivnice, kde nastoupil k 13 zápasům, v nichž zaznamenal 2 góly. Trefil se doma proti Koryčanům a venku na půdě Zlechova.

Pavel Konečný

post: záložník
věk: 20 let
předchozí klub: Sokol Újezdec-Těšov
narozen: 9. srpna 1999
státní příslušnost: Česká republika

Pavel Konečný odehrál podzimní část sezony v I.A třídě v dresu Sokola Újezdec-Těšov, kde nastoupil ke 13 zápasům, v nichž dal 1 gól doma proti Osvětimanům.

Zimní "odchody"

V průběhu zimní přestávky z ČSK Uherský Brod odešli tito hráči: Šimon Chwaszcz (Fastav Zlín), Petr Sklenář (Fastav Zlín), Tomáš Mareš (Spartak Myjava - Slovensko), Lukáš Mareš (Spartak Myjava - Slovensko), David Sedláček (FC Neudorf - Rakousko), Kryštof Pospíšil (SV Unterstinkenbrunn - Rakousko), Lukáš Jaroněk (SV Unterstinkenbrunn - Rakousko).