ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uh. Brod - ml. žáci vs Jiskra Staré Město

Datum a čas konání: 20.10.2018 11:15
Místo: Stadion Na Lapači

Mladší žáci zahájili "satelit" ve Slušovicích

Mladší žáci zahájili "satelit" ve Slušovicích

V sobotu 31.1.2015 zavítali naši mladší žáci na první turnaj "satelitů" ve Slušovicích.

Prvním soupeřem pro ně bylo mužstvo z Bojkovic.Na našich hráčích bylo znát, že toho moc nemají natrénováno v hale a dlouho jim trvalo, než si zvykli na povrch a na futsalový míč. Bojkovice nás přehrávali a taky vstřelili čtyři branky do poločasu. Do druhého poločasu naši hráči už vstoupili lépe - hráli ,bojovali a hlavně začali proměňovat šance. Ale náskok Bojkovic se jim už nepodařilo stáhnout a tak skončilo utkání 6:3 pro Bojkovice.

branky: Bartončík 2, Chovanec

 

Druhý zápas jsme sehráli s Val.Klobouky.Tento zápas měl úplně opačný průběh. Na soupeře naši hráči od začátku vletěli, přehrávali ho,vypracovali si čtyři gólové šance, ale ani jedna z nich bohužel neskončila brankou. Naopak soupeř podnikl dva brejky a oba využil a tak skóre bylo neskutečné - 0:2. Po dvou individuálních chybách bylo skóre najednou 0:4 a naši hráči úplně psychicky odpadli. Utkání pro nás skončilo nepochopitelně vysokou prohrou 1:8.....

branka : Kostiha

 

Třetí a poslední zápas jsme sehráli s domácím mužstvem Slušovic. Naši hráči nechtěli odjet z tohoto turnaje s prázdnou. Zdravě se naštvali a vyhecovali a vletěli na soupeře, kterého zatlačili na jejich polovinu a vytvářeli si šance které začali i proměňovat. Taky pozorně bránili a když se soupeři podařil nějaký brejk tak ho výbornými zákroky zneškodnil pozorně chytající Jakub Nevařil a tak naše mužstvo zaslouženě zvítězilo 3:1

branky : Moravanský 2, Kostiha

 

Hodnocení trenérů:

První kolo satelitu nám ukázalo že budeme muset více potrénovat v hale a na menším prostoru,dále se budeme muset naučit proměňovat šance ale na druhou stranu musíme kluky pochválit za to že to nevzdali semkli se 
vyhecovali a poslední zápas odjezdili a nechali na hřišti uplně všechno a ukázali že jsou dobrá parta.

Trenéři : Václav Vrága,Břetislav Lekeš

Nejlepší hráči: Viktor Kostiha,Jakub Nevařil

Diskuze

Tabulka

1. ČSK Uh. Brod - ml. žáci 7 38:14 20
2. Jiskra Staré Město 8 34:14 19
3. FC Fastav Zlín B 7 25:14 14
4. Bojkovice 7 26:21 13
5. FK Kunovice 7 18:12 12
6. TJ Valašské Klobouky 7 26:24 11
7. SK Baťov 7 11:14 9
8. Rožnov p. Radhoštěm 7 14:22 8
9. FC TVD Slavičín 7 19:37 6
10. Slušovice 8 11:21 4
11. FC Viktoria Otrokovice 8 13:42 4

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

FC Viktoria Otrokovice
ČSK Uh. Brod - ml. žáci
1:9
Podrobnosti

Počet návštěv: 136378
Posledních 30 dnů: 2749 | Posledních 7 dnů: 532 | Poslední den: 57

© 2018 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne