ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

ČSK Uh. Brod - ženy vs 1. SK Prostějov

Datum a čas konání: 7.10.2023 10:00
Místo: Havřice

Brankářka Lenka Horáková opouští Uherský Brod

Brankářka Lenka Horáková opouští Uherský Brod

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod vstoupí do jarních odvet bez brankářky Lenky Horákové, která neodolala nabídce z druholigového Hodonína. „Jsme velmi potěšeni, že o naše hráčky je zájem ve vyšších soutěžích. S druholigovým Hodonínem jsme odehráli vyrovnanou partii v rámci ženského poháru. Už tehdy na sebe Horáková svým výkonem upozornila a zaujala trenéra soupeře,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář žen ČSK Uherský Brod. „Prozatím odchází na půlroční hostování s možností dalšího prodloužení. V novém působišti ji přejeme hodně sportovních úspěchů,“ dodal sekretář, jenž už má za Horákovou adekvátní náhradu.  Ženský fotbalový tým z Uherského Brodu totiž před časem navázal spolupráci s prvoligovým klubem 1. FC Slovácko, který má zejména v ligové juniorce přetlak kvalitních hráček. Spolupráce s trenéry Vlachovským a Hlaváčkem funguje bezvadně k oboustranné spokojenosti. Nejlepší hráčky ČSK Uherský Brod - Karolína Jílková a Lenka Oharková už to zkoušejí ve Slovácku, opačným směrem zavítaly gólmanka Kamila Hladíková a útočnice Martina Dufková. Tyto výměny se pozitivně promítly do výsledků v divizní soutěži. Zatímco před rokem byl uherskobrodský klub divizním otloukánkem, v současné době má na svém kontě už osm bodů a na třetí místo v tabulce ztrácí pouhé čtyři body. „V divizi chceme hrát důstojnou roli. V současné době se snažíme rozšířit náš realizační tým. Není možné dělat ženský fotbal ve dvou lidech. Jsem velice rád, že nám už na podzim vypomáhali pánové Tibor Malaska a Vlastimil Oharek. Určitě s nimi počítáme i pro jarní část soutěže,“ dodal Petr Zpěvák.

Zimní přípravu zahájí ženy ČSK Uherský Brod poslední týden v lednu. Drtivou část přípravy absolvují v domácích podmínkách stadionu Na Lapači, kde mají ideální podmínky. Tým se zúčastní halového turnaje v Hodoníně a následně odehraje sedm přípravných zápasů s kvalitními soupeři na umělé trávě na Lapači.

Program přípravných zápasů:

Pátek 20. února 2015 - 15.30 hodin
ČSK Uherský Brod - Lokomotiva Brno Horní Heršpice

Neděle 1. března 2015 - 16.00 hodin
ČSK Uherský Brod - Spartak Myjava

Neděle 8. března 2015 - 16.00 hodin
ČSK Uherský Brod - Topvar Topoľčany

Neděle 15. března 2015 - 16.00 hodin
ČSK Uherský Brod - FK Nové Sady

Neděle 22. března 2015 - 10.00 hodin
ČSK Uherský Brod - Kovo Beluša

Neděle 29. března 2015 - 10.00 hodin
ČSK Uherský Brod - AS Trenčín

 

Diskuze

Tabulka

1. FC TRINITY Zlín 4 35:5 12
2. 1. SK Prostějov 4 14:15 9
3. ČSK Uh. Brod - ženy 4 13:15 6
4. SK Sigma Olomouc 4 9:10 3
5. MFK Vyškov 4 2:28 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uh. Brod - ženy
SK Sigma Olomouc
3:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Česká zbrojovka FAČR Zlínský kraj Město Uherský Brod http://www.msmt.cz/ synot Fortuna MLM autoservis Kaufland Auto UH marketingfutbol.club
Auto UH

Počet návštěv: 326791
Posledních 30 dnů: 5350 | Posledních 7 dnů: 927 | Poslední den: 153

© 2023 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne