ČSK Uherský Brod pořádá v termínu od soboty 14. prosince 2019 do neděle 15. prosince 2019 ve sportovní hale TJ Spartak Uherský Brod už 12. ročník Vánočního halového turnaje ve fotbale žen a dívek (dříve známý pod názvem Kamenex cup).
Jedná se o největší halový turnaj žen v Evropě s mezinárodní účastí.
Startovné za tým: 2.000 Kč nebo 80 Eur
Možnost zajištění ubytování a stravy!
Kapacita turnaje: 20 týmů (nebude navýšena)
Hrací čas: 1x14 minut bez poločasové přestávky
Hrají: 4 hráčky v poli plus brankářka
Střídání: hokejové
Počet hráček v týmu není omezen, věkový limit od 13 let
Střídání: hokejové
Závazně přihlášené týmy:
1) ČSK Uherský Brod (CZE)
2) FK Dúbravka (SVK)
3) Spartak Myjava ženy (SVK)
4) Spartak Myjava juniorky (SVK)
5) Veverky (CZE)
6) AS Trenčín (SVK)
7) ŠK Svätý Jur (SVK)
8) NMŠK Bratislava (SVK)
9) GFC Topoľčany (SVK)
10) FC Ajax Bezměrov (CZE)
11) FC Engerau (SVK)
Zbývá posledních 9 míst, neváhejte s přihláškou. Uzávěrky přihlášek do konce listopadu. 1. prosince 2019 bude turnaj rozlosován.
Kontaktní osoba: Petr Zpěvák
e-mail: sportovni.listy@seznam.cz
PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY TURNAJE JEDNORÁZOVÝ VSTUP DO AQUAPARKU DELFÍN ZDARMA A VSTUP ZDARMA NA DISKOTÉKU FALCON (dříve Tropic Club).
Přehled vítězů jednotlivých ročníků:
2008 - FK Slovan Duslo Šaľa
2009 - FK Slovan Duslo Šaľa
2010 - 1. FC Slovácko juniorky
2011 - Vysočany Praha
2012 - 1. FC Slovácko
2013 - SK Slavia Praha
2014 - 1. FC Slovácko
2015 - 1. FC Slovácko
2016 - ŠKF VIX Žilina
2017 - Slavia Vysočany Praha
2018 - AC Sparta Praha juniorky
FC Slovan Rosice
ČSK Uherský Brod |
4:0 Podrobnosti |
1. | FC Baník Ostrava B | 20 | 31:17 | 37 |
2. | MFK Karviná B | 20 | 36:23 | 37 |
3. | FC Zlínsko | 20 | 27:21 | 36 |
4. | SK Uničov | 20 | 38:23 | 35 |
5. | 1. SC Znojmo FK | 20 | 31:23 | 33 |
6. | FC Hlučín | 20 | 29:20 | 31 |
7. | FK Třinec | 20 | 39:29 | 30 |
8. | TJ Start Brno | 20 | 32:34 | 30 |
9. | FK Hodonín | 20 | 23:29 | 28 |
10. | FK Blansko | 20 | 28:31 | 27 |
11. | FK Frýdek - Místek | 20 | 28:24 | 26 |
12. | FC Slovan Rosice | 20 | 29:26 | 25 |
13. | FC Zlín B | 20 | 27:24 | 25 |
14. | SK Hranice | 20 | 24:34 | 24 |
15. | TJ Tatran Bohunice | 20 | 18:30 | 18 |
16. | 1. BFK Frýdlant | 20 | 25:41 | 18 |
17. | ČSK Uherský Brod | 20 | 15:43 | 17 |
18. | 1. FC Slovácko B | 20 | 18:26 | 16 |
Počet návštěv: 345436
Posledních 30 dnů: 5694 | Posledních 7 dnů: 1290 | Poslední den: 114
© 2024 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze