ČSK Uherský Brod

Oficiální stránky fotbalového klubu
ČSK Uherský Brod
www.cskub.cz

Příští zápas

FC Velké Meziříčí vs ČSK Uherský Brod

Datum a čas konání: 25.8.2017 18:00

Předsezónní slovo předsedy klubu

Předsezónní slovo předsedy klubu

Vážení příznivci brodského fotbalu,

na úvod bych se rád vrátil k uplynulé sezóně. Chtěl bych za ni poděkovat všem hráčům, trenérům, funkcionářům a v neposlední řadě všem sponzorům, především městu Uherský Brod a Zlínskému kraji, díky nimž může fotbal v Uherském Brodě fungovat a dále růst.

Před rokem jsem na tomto místě zmiňoval, že nebude jednoduché naplnit očekávání, které budou mít fanoušci po povedené předloňské sezóně, ve které jsme po letech boje o záchranu bojovali naopak o příčky nejvyšší. Jsem moc rád, že jsme tato očekávání dokázali ustát a po vynikající sezóně (23 výher z třiceti zápasů a jen tři porážky) jsme po devatenácti letech dokázali postoupit do třetí nejvyšší soutěže – Moravskoslezské fotbalové ligy.

Cílem v premiérové sezóně bude především záchrana v této soutěži. Neradi bychom bojovali o záchranu až do posledního soutěžního kola. I když většina hráčů ze současného kádru nemá s toutu soutěží zkušenosti, věříme, že jsme schopni se pohybovat v klidném středu tabulky a sestupovým starostem se s předstihem vyhnout. Realitu ovšem ukáží až první „ostré“ kola v MSFL.

Pochvalu si za uplynulou sezónu zaslouží také mužstvo dorostu, které v krajském přeboru obsadilo se ziskem 56 bodů druhé místo.

Do následující sezóny se nám podařilo angažovat dvě nové a jednu staronovou tvář – po roční pauze se k týmu opět připojil Michael Pochylý. Prvním novým hráčem je jednatřicetiletý záložník David Sklenář (naposledy Doubravy), který má zkušenosti s MSFL z týmu Hulína (v 15 zápasech si připsal dvě branky). Druhým nováčkem je dvacetiletý záložník Martin Pavelka (naposledy FC Velké Karlovice).

V průběhu letní přestávky jsme zaznamenali i dva odchody – do Rakouska odešel Martin Pacl a do nově divizního Strání Lukáš Jaroněk.

V minulé sezóně se nám osvědčila spolupráce s Nivnicí, se kterou jsme sestavili společ- ný tým dorostu, který nastupoval v krajské soutěži, ve které skončil na pěkném čtvrtém místě.

Novinkou v této sezóně bude rozšíření tohoto modelu i pro žákovskou kategorii. Tak jako v minulé sezóně u dorostu jsme řešili situaci, kdy jsme měli přiliš hráčů na jedno mužstvo hrající krajský přebor, ale na druhou stranu ne tolik hráčů, abychom mohli dát dohromady vlastní „B“ tým. Proto jsme opět využili této - pro obě strany výhodné - varianty.

Bohužel se nám prozatím nepodařilo sehnat generálního sponzora, kterého ovšem potřebujeme a nepřestáváme hledat.

Závěrem bych rád opakovaně vyslovil naše největší přání – aby se nám na domácí zápasy více podařilo zaplnit Orelský stadion. Alespoň tak, jak tomu bylo na poslední divizní zápas se Slavičínem.

Josef Hamšík, předseda klubu

Diskuze

Tabulka

1. FC Velké Meziříčí 3 12:4 9
2. MFK Vyškov 3 12:7 9
3. SK Hanácká Slavia.. 3 6:2 9
4. SK Líšeň 3 9:6 7
5. 1. SK Prostějov 3 5:2 7
6. SK Jiskra Rýmařov 3 5:4 4
7. FK Hodonín 3 6:8 4
8. 1. HFK Olomouc 3 6:6 3
9. FC Odra Petřkovice 2 3:3 3
10. TJ Valašské Meziříčí 2 3:3 3
11. FC Viktoria Otrokovice 3 4:7 2
12. FK Mohelnice 3 4:6 1
13. ČSK Uherský Brod 3 1:4 1
14. FC Hlučín 3 2:6 1
15. SK Uničov 3 3:9 1
16. SK Spartak Hulín 3 4:8 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČSK Uherský Brod
SK Hanácká Slavia Kroměříž
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na facebooku

Počet návštěv: 94648
Posledních 30 dnů: 4466 | Posledních 7 dnů: 1263 | Poslední den: 210

© 2017 ČSK Uherský Brod | Všechna práva vyhrazena | josef.nevaril@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne