Příští zápas

Mařatice vs ČSK Uh. Brod - st. žáci

Datum a čas konání: 27.4.2024 09:30

Satelit starších žáků - Bojkovice

V posledním kole satelitního halového turnaje jsme opět nezačali podle našich představ. Po celý první zápas vázla kombinace, provázela nás nepřesnost a spousta individuálních chyb. Bojkovice toho dokázaly využít a zaslouženě vyhrály 3:1. Ve druhém utkání jsme pokračovali ve stejném duchu jako v prvním zápase. Kuriozitou v tomto utkání bylo i to, že během první minuty utkání nám soupeř vstřelil 3 branky a poločas skončil hrozivých 5:0. Během přestávky jsme hráčům domluvili a do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Kluci zabrali a během 10min. vyrovnali skóre na 5:5, ale bohužel v samém závěru jsme se dopustili chyby v rozehrávce a soupeř toho využil na konečný stav 6:5 pro V. Klobouky. V posledním utkání turnaje jsme porazili Slušovice v poklidném tempu 2:1, kdy soupeř vstřelil svou branku až v samém závěru utkání.

Škoda, že naše mužstvo není schopné hrát od první minuty naplno, ale až když mu tzv. teče do bot. Kluci pochvalu zaslouží až za druhou polovinu turnaje, kdy hráli tak, jak jsme je nabádali od prvních minut.

Sestava: Kubiš, Hulín, Šimoník, Kociňák, Vítek, Mléčka, Hrabalík, Kobsinek, Ondrůšek, Hromčík